۱۸ شهریور ۱۳۹۷،‏ ۱۶:۴۶
کد خبر: 83027949
۰ نفر
مسافران پرواز اصفهان - بوشهر 7 ساعت سرگردان شدند

اصفهان- ایرنا- مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی علت تاخیر هفت ساعته پرواز اصفهان به مقصد بوشهر را ورود دیر هنگام هواپیما به این فرودگاه اعلام كرد.

شهرزاد سلیمی پور روز یكشنبه در گفت و گو با ایرنا توضیح داد: این پرواز به شماره 3425متعلق به شركت ایران ایر از مبدا فرودگاه مهرآباد، قرار بود ساعت هشت و 30 دقیقه امروز انجام شود كه به دلیل تاخیر در ورود هواپیما به فرودگاه اصفهان پس از هفت ساعت تاخیر در ساعت 15 و 30 انجام شد.
وی ادامه داد: بر اساس قانون تاخیرهای بیش از سه ساعت، مسافران این پرواز برای پذیرایی و دریافت خدمات به جایگاه تشریفات اختصاصی منتقل شدند.
مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان با اشاره به اینكه شركت ایران ایر مطالبات این مسافران را پاسخگو بوده است، گفت: این پرواز امروز پس از هفت ساعت از فرودگاه اصفهان به مقصد بوشهر انجام شد.
فرودگاه بین المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای 2 باند به طول چهار هزار و 397 متر و عرض 45 متر با10 جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.
این فرودگاه كه در مركز كشور قرار دارد، به عنوان مُعین فرودگاه های كشور عمل می كند و در طول سال میزبان بسیاری از فرودهای اضطراری و هدایت شده است.
7150 / 2093