كيفيت بازي تيم فوتبال 90 اروميه رفته رفته بهتر مي شود

اروميه- ايرنا- سرمربي تيم فوتبال 90 اروميه گفت: كيفيت بازي و هماهنگي بازيكنانم با پيش رفتن در ديدارهاي ليگ دسته يك باشگاه هاي كشور /جام آزادگان/ بهتر و قابل قبول تر مي شود.

وحيد بيات لو روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: تيم 90 اروميه تا پايان هفته سوم ليگ دسته يك كشور به دليل نبود زمان كافي و مشكلات فراوان از هماهنگي خوبي برخوردار نبود ولي در ادامه با برگزاري اردويي 10 روزه در تهران و انجام بازي تداركاتي، آمادگي بيشتري كسب كرد.
وي بيان كرد: بازي قابل قبولي در هفته چهارم رقابت هاي ليگ دسته كشور مقابل شهرداري تبريز داشتيم و چندين موقعيت گل را از دست داديم ولي در نهايت با كسب نتيجه تساوي يك بر يك حريف تبريزي را در زمين خود متوقف كرديم.
وي با بيان اينكه جو ورزشگاه تبريز از سوي ورزشكاران متشنج شده بود، گفت: انجام برخي رفتارهاي غيرورزشي به دور از اصول جوانمردانه است و هواداران بايد به دور از هر گونه حواشي فقط با نيت تماشاي مسابقه به ورزشگاه بيايند تا شاهد بروز حوادثي همچون فحاشي و پرتاب اشيا و بطري نباشيم.
بيات لو در خصوص ديدار بازيكنانش مقابل تيم پرستاره پرسپوليس تهران در مسابقات جام حذفي كشور، گفت: ما قبل از اين ديدار در هفته پنجم ليگ دسته يك نيز با تيم اكسين البرز كه در رده سوم جدول است، بازي داريم و در حال حاضر بيشتر فكر ما متوجه آن است ولي براي مقابله با تيم پرسپوليس نيز برنامه ريزي كرده ايم.
سرمربي تيم فوتبال 90 اروميه اضافه كرد: تيم پرسپوليس يكي از قدرت هاي برتر ايران و آسيا به شمار مي رود و به طور يقين بازي بسيار سخت و نفس گيري مقابل اين تيم داريم تا از اعتبار فوتبال اروميه و آذربايجان غربي دفاع كنيم.
به گزارش ايرنا تيم 90 اروميه كه ديدار هفته نخست را از دست داده بود، در ديدارهاي هفته دوم و سوم نيز به ترتيب مقابل پرسپوليس پاكدشت و گل گهر سيرجان شكست خورد.
اين تيم روز گذشته در هفته چهارم اين رقابت ها در ديدار با شهرداري تبريز با كسب يك امتياز خارج از خانه در رده پانزدهم جدول رده بندي قرار گرفت.
تمرين هاي تيم 90 اروميه با توجه به فاصله 10 روزه تا برگزاري ديدار هفته پنجم مقابل اكسين البرز از امروز به مدت سه روز تعطيل است و از روز سه شنبه هفته جاري در زمين چمن تختي اروميه پيگيري مي شود.
امسال پس از گذشت سه دهه بار ديگر با حضور تيم فوتبال 90 اروميه در ليگ دسته يك كشور، فوتبال اروميه و آذربايجان غربي جان تازه اي به خود گرفته ولي اين تيم براي بقا در جام آزادگان نيازمند حمايت همه جانبه مسوولان آذربايجان غربي است.
7156/3072