۱۵ شهریور ۱۳۹۷،‏ ۱۹:۰۹
کد خبر: 83025094
۰ نفر
طارمی: تیم ملی ایران به توجه بیشتری نیاز دارد

تهران - ایرنا - «مهدی طارمی» مهاجم تیم ملی فوتبال كشورمان معتقد است: ایران برای موفقیت و قهرمانی در جام ملت های آسیا نیاز به توجه بیشتری داشته و به بازی های دوستانه زیادتری احتیاج دارد.

به گزارش ایرنا، مهاجم ملی پوش كشورمان و بازیكن پیشین تیم پرسپولیس پیش از تمرین امروز (پنجشنبه) در مصاحبه ای اظهار داشت: شرایط تیم ملی برای موفقیت در جام ملت های آسیا هنوز مطلوب نیست و باید خود را به عنوان یكی از مدعیان قهرمانی مطرح كنیم، شرایط با جام جهانی كاملا تفاوت دارد.
به گفته مهاجم تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه، ایران برای اینكه بتواند پس از سال ها بر سكوی قهرمانی آسیا بایستد، به رسیدگی بیشتری نیازمند است.
طارمی پیرامون منظورش از 'رسیدگی' توضیح داد: من نمی توانم در خصوص انتظارات صحبت و آنها را مشخص كنم، اما همانطور كه گفتم برای موفقیت به توجه و رسیدگی بیشتری نیاز داریم.
وی اضافه كرد: بازی با تیم ملی ازبكستان به سود تیم ملی است، چنانچه قبل از بازیهای جام جهانی هم با چند كشور خوب آمریكایی و اروپایی بازی تداركاتی برگزار می شد، شانس بیشتری برای صعود از گروه خود داشتیم.
طارمی افزود: بعد از جام جهانی روسیه از اینكه مجموعه تیم ملی زحمات زیادی كشید و نتوانست از گروه بالا برود ناراحت بودم، دوست داشتیم مردم را بیشتر خوشحال كنیم.
به گفته وی، واقعیت اینكه برای همگروه های تیم ملی احترام زیادی قائلم، اما ایران تیم اول آسیاست و فرقی نمی كند با ویتنام و یمن بازی كند یا با ژاپن و استرالیا هم گروه شود.
بازیكن فعلی تیم فوتبال الغرافه قطر گفت: اكنون شرایطم نسبت به 2 ماه گذشته بهتر است و امیدوارم بتوانم به تیم ملی كمك كنم.
وی در پایان خاطرنشان كرد: اكنون خط حمله تیم ملی فوتبال ایران بازیكنان تراز اولی را دراختیار دارد كه در نهایت با تصمیم سرمربی تیم «كارلوس كی روش» آماده ترین نفرات راهی میدان می شوند.
ورزشی**9118**3991**1559