فوتبال حرفه اي كرمان فرصتي براي كشف استعدادهاي ناب است

كرمان - ايرنا - رئيس كميته اطلاع رساني و روابط عمومي هيات فوتبال استان كرمان گفت: ليگ ها و مسابقات فوتبال اين استان در تمامي رده هاي سني به صورت حرفه اي، با كيفيت مطلوب در حال برگزاري است

عرفان اميرخسروي عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: هيات فوتبال استان كرمان در مسير صحيح توسعه، توام با رشد فوتبال پهناورترين استان كشور قرار گرفته و با توجه به برنامه ريزي هاي انجام گرفته و اقدامات در دست انجام، شاهد پيشرفت روز افزون فوتبال در استان هستيم.
وي با اشاره به تلاش كادر مديريتي هيات فوتبال استان در برپايي اين رقابت ها و ليگ ها تصريح كرد: علي قرايي در جايگاه رئيس هيات فوتبال استان، به ليگ ها و رقابت هاي فوتبال تمامي رده هاي سني، نظم داده و با تلاش مضاعف و وسواس فعاليت ها را دنبال مي كند.
رئيس كميته اطلاع رساني و روابط عمومي هيات فوتبال استان كرمان گفت: مسابقات فوتبال اين استان در رده سني نونهالان، به مرحله نيمه نهايي رسيده و چهار تيم به اين مرحله صعود كرده اند.
وي افزود: تيم هاي آينده سازان كرمان و رزمنده بم و همچنين تيم هاي مس شهربابك و گل گهر سيرجان چهار تيمي هستند كه بايد بازي رفت آنها روز نخست مهرماه و بازي برگشت نيز پنجم اين ماه برگزار شود تا تكليف تيم هاي صعودكننده به فينال و رده بندي مشخص شود.
اميرخسروي با بيان اينكه مسابقات فوتبال رده سني نوجوانان در 2 گروه سني كمتر از 15 سال و 16 سال برگزار مي شود، اظهار داشت: اين مسابقات در رده سني 15 سال، در سه گروه با حضور 12 تيم در حال برگزاري است كه در گروه اول تيم هاي مس كرمان و شهاب كرمان به ترتيب در جايگاه نخست و دوم قرار دارند.
وي گفت: در گروه ب نيز تيم هاي اميران كرمان و گل گهر سيرجان تيم هاي نخست و دوم هستند و در گروه ج كه مي توان عنوان گروه مرگ اين رقابت ها را براي آن برگزيد، تيم هاي مس رفسنجان و شهيد ترك زاده تا اين لحظه به ترتيب رتبه اول و دوم را به خود اختصاص دادند.
رئيس كميته اطلاع رساني و روابط عمومي هيات فوتبال استان كرمان با اشاره به رقابت نفس گير 13 تيم حاضر در مسابقات نوجوانان زير 16 سال تصريح كرد: در گروه الف اين رقابت ها كه به ميزباني شهربابك برگزار شد، تيم هاي مس شهربابك و دانش آموختگان عنبرآباد صعودشان قطعي شده است.
وي با اشاره به لحاظ نشدن موارد انضباطي ادامه داد: در گروه ج اين رقابت ها نيز تيم هاي زغالشويي زرند و گام اول سيرجان به ترتيب اول و دوم شدند و رقابت ها در گروه ب نيز در حال برگزاري است.
اميرخسروي همچنين به برگزاري نخستين دوره مسابقات جوانان زير 17 سال اشاره كرد و گفت: اين مسابقات از روز پنج شنبه 15 شهريورماه جاري راس ساعت 16 و 30 دقيقه با بازي 2 تيم مس كرمان و آينده سازان آغاز خواهد شد.
وي افزود: چهار تيم مس كرمان، آينده سازان، سرخابي كرمان و شهرداري كرمان در اين مسابقات حضور دارند.
7420/ 5054