نمايشگاه نوشت افزار ايراني و اسلامي در آستارا داير شد

آستارا - ايرنا - نمايشگاه نوشت افزار ايراني - اسلامي در آستانه سال تحصيلي جديد با هدف تنظيم بازار و با همكاري اداره آموزش و پرورش و سپاه در آستارا گشايش يافت.

مدير آموزش و پرورش آستارا روز چهارشنبه در آئين افتتاح اين نمايشگاه در ساختمان قديمي اين اداره به خبرنگار ايرنا گفت: در اين نمايشگاه حدود سه هزار عدد نوشت افزار توليد داخل از قبيل كيف، دفتر، خودكار و نوشت افزار با حدود 20 درصد تخفيف نسبت به قيمت بازار عرضه مي شود.
سجاد موسوي افزود: اين نمايشگاه تا اول مهرماه هر صبح و عصر داير است و به خانواده ها توصيه مي شود براي ترويج فرهنگ ايراني و اسلامي از آن بازديد و در صورت نياز خريداري كنند.
وي بيان كرد: در داخل كشور نوشت افزارهاي باكيفيت و حاوي پيام هاي انقلابي، اسلامي و تمدن ايراني توليد مي شود كه دست كمي از مشابه خارجي ندارند و از تصاوير قهرمانان شاهنامه و شهداي دفاع مقدس و مدافع حرم در آنها استفاده شده است.
وي ادامه داد: براي گسترش فرهنگ ملي در دنيا به مدل سازي و معرفي قهرمانان ايراني نياز داريم و در اين راستا بايد از توليدكنندگان حمايت شود.
مدير آموزش و پرورش آستارا نقش رسانه هاي جمعي را در فرهنگ سازي استفاده از كالاهاي فرهنگي داخلي، مهم ارزيابي كرد و همكاري آنها را خواستار شد.
بندر مرزي آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در منتهي اليه غرب استان گيلان و همسايگي جمهوري آذربايجان واقع است و سال تحصيلي جديد در اين شهرستان، با حضور 16 هزار دانش آموز در مدارس آغاز خواهد شد.
7105 / 7124 / 2007