هزينه پايان نامه هاي مرتبط با امر به معروف پرداخت مي شود

بوشهر- جانشين دبير ستاد امر به معروف و نهي ازمنكر استان بوشهرگفت: اين ستاد به پژوهش و كارهاي تحقيقاتي در زمينه هاي مرتبط با اين فريضه ديني اهتمام دارد و هزينه پايان نامه و رساله هاي دانشجويي را پرداخت مي كند.

به گزارش ايرنا حجت الاسلام علي اكبر روز دوشنبه در نشست هماهنگي برنامه‌هاي هفته‌ احياي امر به معروف و نهي از منكر استان بوشهر افزود: اهتمام و توجه ويژه دستگاه‌هاي اجرايي به امر به معروف و نهي از منكر، وظيفه‌اي همگاني و شرعي است.
وي اظهارداشت: خلاقيت در اجراي برنامه ها زمينه اثرگذاري بيشتر بر جامعه هدف را فراهم مي كند.
جانشين دبير ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان بوشهر يادآورشد:امر به معروف و نهي از منكر، نبايد موضوع پيش‌پا افتاده و سطحي تلقي شود و محدود به يك هفته در طول سال شود.
مديركل آموزش و پرورش استان بوشهر نيز با بيان اينكه جلسات هم‌انديشي بايد به هم‌افزايي منتهي شود گفت: به گونه اي بايد برنامه ريزي شود كه هم‌افزايي با هم‌انديشي، مشاوره و همفكري همه متوليان و نهادها، رهاوردهاي موفقي را براي جامعه به همراه داشته باشد.
ناصر كرمي افزود: كليد حل بسياري از مشكلات و اختلالات موجود در جوامع منوط به اجراي امر به معروف و نهي از منكر است.
وي اظهارداشت: اگر باورمندانه به امر به به معروف و نهي از منكر بنگريم، مي‌توانيم مسير توسعه را با وقت و هزينه كمتري طي كنيم.
مديركل آموزش و پروش استان بوشهر يادآورشد: شاخص‌هاي توسعه‌يافتگي با ابعاد امر به معروف و نهي از منكر ارتباط تنگاتنگي دارد كه توجه به اين امر، حلال مشكلات خواهد بود.
وي با اشاره به اينكه رهنمود رهبر معظم انقلاب كه فرمودند «با بهترين روش‌ها، مردم را به عبادات و ظواهر و مصاديق ديني از جمله صدق، امانت، تقوا، ترك منكر، امر به معروف و سبك زندگي صحيح هدايت كنند»، گفت: اين فرمايش رهبر انقلاب به منزله‌ نقشه‌ راهي است كه به ما در طي مسير كمك مي‌كند.
6047/6045

سرخط اخبار استان‌ها