سپيدرود رشت با علي كريمي به مصاف صنعت نفت مي رود

رشت - ايرنا - تيم فوتبال سپيدرود رشت در هفته ششم مسابقات ليگ برتر كشور، با علي كريمي به عنوان سرمربي به مصاف صنعت نفت آبادان مي رود.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ايرنا ، اين مسابقه عصر پنجشنبه هفته جاري هشتم شهريور ماه در ورزشگاه سردارجنگل رشت و به ميزباني تيم فوتبال سپيدرود برگزار خواهد شد.
با توجه به تغيير و تحولات ايجاد شده در بخش مديريتي و كادر فني سپيدرود رشت ، اين تيم با هدايت علي كريمي به مصاف صنعت نفت آبادان مي رود تا اين مربي اولين حضورش در فصل جاري را در ديدار برابر تيم آباداني تجربه كند.
طي هفته گذشته امتياز باشگاه سپيدرود رشت از محمد نوين به يك گروه اقتصادي كه از سوي علي كريمي معرفي شده ، سپرده و كريمي نيز به عنوان سرمربي جديد تيم معرفي شد.
پس از انجام بازي هفته سوم مسابقات ليگ برتر كشور، خداداد عزيزي به صورت توافقي از سرمربيگري تيم سپيدرود رشت جدا شد و تمرينات و هدايت اين تيم تا انتخاب سرمربي جديد بر عهده سهيل حق شناس يكي از مربيان سپيدرود قرار گرفته بود.
بر اين اساس علي كريمي كه فصل گذشته به عنوان سرمربي در تيم سپيدرود رشت فعاليت داشت، دوباره به نيمكت اين تيم بازگشته و بايد سرخ پوشان رشتي را در ادامه رقابت هاي ليگ برتر هدايت كند البته تيم سپيدرود در ديدار برابر صنعت نفت آبادان همچنان از وجود ميثم فردوسي و علي عباسي 2 بازيكن مصدومش محروم است اما ساير بازيكنان ، آماده رويارويي با صنعت نفت هستند.
تا پايان هفته پنجم مسابقات فوتبال ليگ برتر كشور كه با 16 تيم در يك گروه در حال برگزاري است ، صنعت نفت آبادان با چهار امتياز در مكان چهاردهم و سپيدرود رشت با يك امتياز در انتهاي جدول رده بندي قرار دارند.
7285 / 2007