۲۷ مرداد ۱۳۹۷،‏ ۱۸:۰۲
کد خبر: 83005083
۰ نفر
نيوكاسل يك امتياز از كارديف گرفت

تهران- ايرنا- تيم نيوكاسل در نخستين ديدار هفته دوم ليگ برتر انگليس و در حالي كه از دقيقه 66 به بعد 10 نفره به بازي ادامه مي داد، به دشواري با تيم كارديف مساوي كرد و يك امتياز از اين تيم گرفت.

به گزارش ايرنا؛ شاگردان «رافائل بنيتز» كه براي برگزاري اين ديدار به ورزشگاه «كارديف» رفته بودند، مقابل تيم كارديف سيتي با كسب نتيجه تساوي بدون گل متوقف شد.
نكته قابل توجه در اين ديدار كاملا فيزيكي و پر برخورد، ورود « آيزاك هايدن» هافبك تدافعي اين تيم در دقيقه 46 به جاي «مان كويلو» و اخراج اين بازيكن از زمين بازي در دقيقه 66 بود.
تيم نيوكاسل در نخستين ديدار خود در رقابت هاي ليگ جزيره هفته گذشته در خانه با نتيجه دو بر يك در حالي مغلوب تيم تاتنهام شد كه مي توانست حداقل يك امتياز از آن بازي كسب كند.
در ادامه رقابت هاي هفته دوم تا دقايقي ديگر تيم هاي لستر سيتي با ولورهمپتون، تاتنهام با فولهام و وستهام با بورنموث ديدار خواهند كرد.
اما درمهم ترين ديدار اين هفته از ساعت 21 تيم چلسي يكي از مدعيان كسب قهرماني در ليگ برتر جزيره، برابر تيم آرسنال قرار مي گيرد.
همچنين فردا (يكشنبه) تيم برايتون كه «عليرضا جهانبخش» ملي پوش كشورمان را به خدمت گرفته است، با تيم منچستريونايتد ديدار خواهد كرد.
منچسترسيتي مدافع عنوان قهرماني نيز با هادرسفيلد مصاف خواهد كرد.
ورزشي **9144**1368