نماینده سرپرست كاروان ورزشی: تجهیزات تیراندازی تامین شد

جاكارتا - ایرنا - نماینده سرپرست كاروان ورزشی ایران به بازی های آسیایی 2018 اندونزی از تحویل قایق های خریداری شده به ورزشكاران قایقرانی و اقدامات صورت گرفته در تهیه فشنگ و ساچمه برای تیراندازان خبر داد.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا «مهین فرهادی زاد» روز جمعه در حاشیه بازدید از سالن تمرینات تیم ملی تیراندازی گفت: در دو روز اول قایق های خریداری شده به دست ورزشكاران رسید و همینطور در تهیه فشنگ و ساچمه اقدامات لازم انجام گرفت.
‎وی گفت: ورزشكاران ایرانی در رشته های قایقرانی زنان و مردان، تیراندازی زنان و مردان، تنیس زنان و مردان، صخره مردان، والیبال ساحلی و سپك تاكرای مردان و كانو در محل دهكده بازی های پالمبانگ اسكان دارند و تمرینات آنها در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می شود.
‎فرهای زاد درخصوص شرایط میزبانی نیز عنوان كرد: میزبان تمام تلاش خود را به كار گرفته و تعداد زیادی داوطلب هم در دهكده حضور دارند، به هرحال پذیرایی از این همه مهمان كار ساده ای نیست و شاید لازم بوده در جاهایی از قبل وقت بیشتری بگذارند ولی هرجایی كه مشكلی وجود دارد با روی خوش همكاری كرده و سعی می كنند در كوتاه ترین زمان آن را رفع كنند.
برگزاری آیین گشایش هجدهمین دوره بازی های آسیایی فردا شنبه برگزار می شود و بیش از 11هزار ورزشكار به طور رسمی رقابت های خود را در رشته های مختلف آغاز می كنند كه پیش تر مسابقات فوتبال، بسكتبال، هندبال و واترپلو قبل از این تاریخ آغاز شده است.
از یك هفته پیش نیز نمایندگان كشورهای شركت كننده به ترتیب وارد دهكده بازی ها می شدند كه تاكنون ملی پوشان 15 رشته كشورمان هم وارد اندونزی شده اند.
بر این اساس تیم های ملی فوتبال، هندبال، سواركاری، ووشو، تكواندو، شنا، ژیمناستیك، شمشیربازی، پاراگلایدینگ(پاراگلایدر)، كبدی، والیبال ساحلی، سپك تاكرا، تنیس، بسكتبال، واترپلو، قایقرانی، روئینگ آبهای آرام و اسلالوم وارد اندونزی شده و در شهرهای جاكارتا، حومه و پالبانگ مستقر شده اند.
در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی جاكارتا، بیش از ١١ هزار ورزشكار حضور دارند كه مسابقات خود را در 40 رشته و 67 ماده ورزشی برگزار می كنند.
كاروان ورزشی ایران نیز با 280 ورزشكار مرد و 98 ورزشكار زن در این دوره از بازیها حضور دارد. نمایندگان كشورمان در 42 ماده ورزشی به مصاف حریفان خود می روند.
ورزشی 9250*9029** 1418