۲۵ مرداد ۱۳۹۷،‏ ۱۲:۲۳
کد خبر: 83003080
۰ نفر
40 نفر در پارتي شبانه بيرجند دستگير شدند

بيرجند - ايرنا - معاون دادستان عمومي و انقلاب مركز خراسان جنوبي گفت: 40 جوان و نوجوان كه در پارتي شبانه حضور داشتند با حضور و دستور به موقع قاضي ويژه مبارزه با مفاسد اجتماعي و ماموران انتظامي در حومه شهر بيرجند دستگير شدند.

محمدرضا اعراب شيباني روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: ميانگين سني متهمان بين 20 تا 35 سال بود كه از اين تعداد 16 مرد و 24 زن حسب مشاهدات عيني قاضي با اتهام شرب و نگهداري خمر و ساير مفاسد اجتماعي در شب هاي اخير دستگير شدند.
وي گفت: كميسيون مبارزه با مفاسد اجتماعي استان به رياست دادستان مركز استان، اعضاي محاكم قضايي و ستاد امر به معروف و نهي از منكر تشكيل شده است كه مفاسد و آسيب هاي اجتماعي به صورت كاملا فني در آن رصد و پيگيري مي شود.
معاون دادستان بيرجند اظهار داشت: مفاسد اجتماعي استان در اين كميسيون پيگيري و با همكاري و مشاركت اعضا در مورد برخورد بازدارنده با مفاسد تصميم گيري مي شود.
وي گفت: خانواده ها از فرزندان خود مراقبت كنند زيرا در قريب به اتفاق جشن هاي شبانه(پارتي) افراد اقدام به شرب خمر و استفاده از روانگردان ها مي كنند كه اين جشن ها از حالت يك جشن ساده خارج مي شود.
اعراب شيباني افزود: اين پرونده به قيد فوريت و با تاكيد دادستان در شعبه اول دادياري دادگاه عمومي و انقلاب بيرجند توسط قاضي ويژه مبارزه با مفاسد اجتماعي رسيدگي مي شود.
3215*3028