نتانیاهو در برابر حماس ناتوان است

تهران-ایرنا- سران رژیم صهیونیستی از 'بنیامین نتانیاهو' نخست وزیر و 'آویگدور لیبرمن' وزیر جنگ این رژیم به خاطر ناتوانی در مقابل حماس انتقاد كردند.

به گزارش چهارشنبه پایگاه خبری فلسطین الیوم، ایهود باراك نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی در انتقاد از نتانیاهو و توافق آتش بس با حماس گفت: نتانیاهو تسلیم حماس شد و دولت وی نمی داند كه چگونه عملیات زمینی علیه غزه را انجام دهد و چگونه ارتش را وارد قلب این باریكه كند.
آوی گابی رهبر حزب كارگر رژیم صهیونیستی نیز گفت: نه لیبرمن و نه نتانیاهو به یكدیگر اعتماد ندارند و آن ها به جای این كه گروه های معتدل را قوی كنند با حماس مذاكره می كنند.
'تسیپی لیونی' رهبر حزب مخالف دولت نتانیاهو نیز با انتقاد از مذاكرات دولت صهیونیستی و حماس گفت: دولت نتانیاهو در مقابل حماس و دیگر گروه های مقاومت ناتوان است و برای این دولت هیچ راه حل یافت نمی شود.
وی اضافه كرد: امنیت اسرائیل بهبود نیافته و تنها راه حل عملیات نظامی و سیاسی علیه حماس است.
خبرگزاری رویترز جمعه گذشته مدعی شده بود كه رژیم صهیونیستی و جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) بر سر توقف درگیری ها در مناطق مرزی میان دو طرف به توافق رسیدند.
درگیری میان رژیم صهیونیستی و حماس در غزه پس از آغاز تظاهرات بازگشت در این باریكه افزایش یافته است.
راهپیمایی‌های بزرگ بازگشت از 30 مارس گذشته (10 فروردین 97) همچنان جمعه هر هفته در طول نوار مرزی غزه با سرزمین‌های اشغالی و در اعتراض به تصمیمات آمریكا و محاصره نوار غزه برگزار می‌شود.
شبك**9365**1392