استقلال و پرسپولیس نماد قدرت ایران در آسیا هستند

تهران- ایرنا- «مهدی تاج» رییس فدراسیون فوتبال، در دیدار سرپرستان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت:استقلال و پرسپولیس نماد قدرت ایران در فوتبال آسیا هستند.

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، «حمیدرضا گرشاسبی» و «امیرحسین فتحی» سرپرستان باشگاه های استقلال و پرسپولیس امروز (سه شنبه) به صورت جداگانه با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال، با تاج دیدار و گفت وگو كردند.
در این نشست ها، بر ضرورت آماده سازی و تقویت دو نماینده جمهوری اسلامی ایران برای تداوم حضور موفق در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا تاكید شد و رییس فدراسیون فوتبال تصریح كرد: حضور همزمان دو نماینده از ایران در مرحله یك چهارم پایانی لیگ قهرمانان، استثنایی و بسیار مبارك است كه می تواند نشان دهنده قدرت باشگاه های ایران در قاره كهن باشد.امیدوارم سایر نمایندگان باشگاهی كشورمان در فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا هم عملكرد درخشانی داشته باشند.
وی افزود: در آوردگاه ملی، رنگ ها مفهوم ندارد و بی شك هر دو نماینده ایران در لیگ قهرمانان، نماینده كل میهن مان محسوب می شوند. امید داریم پس از مدت ها، شاهد این باشیم كه در عرصه باشگاهی افتخار دیگری به ویترین افتخارات فوتبال كشور افزون شود.
رییس فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر از پرداخت های صورت گرفته توسط دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به طلبكاران، بر ضرورت تداوم این امر در راستای تاكیدات كنفدراسیون فوتبال آسیا تاكید كرد.
تیم استقلال تهران دوشنبه پنجم شهریور در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم السد قطر می رود و تیم پرسپولیس سه شنبه ششم شهریور میهمان تیم الدحیل قطر است.
ورزشی **1528**1368