بسیج اسامی مفسدان اقتصادی را به مردم اعلام می كند

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین با هشدار به محتكران كالا در سراسر كشور گفت: بسیج در آینده نزدیك اسامی مفسدان اقتصادی را به مردم اعلام خواهد كرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار غلامحسین غیب پرور روز سه شنبه درباره چگونگی مبارزه بسیج با احتكار كنندگان اظهار داشت: برنامه ما به یك اقدام عملی تبدیل شده و در مرحله اعلام طرح و برنامه نمانده است. طی 10 روز گذشته تعداد انبارهایی كه دوستان ما در سراسر كشور كشف و اقلام آن را در بازار پخش كرده اند به صورت ساعتی در حال تغییر است.
وی افزود: اگر از من درباره آمار كشفیات سوال كنید باید پاسخ دهم كه آمار صبح را می خواهید یا آمار ساعتی كه الان در آن هستیم؟ در بسیج یك شبكه سراسری در كل كشور داریم كه این شبكه در پشتیبانی و حمایت از مردم فعال شده است.
سردار غیب پرور با اشاره به نامه ای كه در خصوص مقابله با مفسدان اقتصادی و محتكران كالا به رئیس قوه قضاییه نوشته، اظهار داشت: همزمان با این نامه، بیانیه ای نیز در شبكه های اجتماعی منتشر شد كه هر دوی آنها دارای یك روح هستند و آن چیزی نیست جز اینكه، بسیج آمادگی این را دارد كه در كنار و همراه دستگاه قضا در رابطه با مبارزه با مفاسد اقتصادی به جد وارد شود.
وی تاكید كرد: كسانی كه مایحتاج مردم را احتكار و از دست مردم پنهان می كنند یك كار شیطانی می كنند، من به آنها توصیه می كنم كه از این كارها دست بردارید و گرنه با عمل انقلابی بسیج مواجه خواهند شد و این را ثابت و عمل كردیم و فقط حرف نمی زنیم.
رئیس سازمان بسیج افزود: مردم دائما در رسانه ها شاهد این هستند كه بسیج با احتكار كنندگان با اقدام عملی و صریح در حال برخورد است و این اقدام ادامه خواهد داشت. مردم ما به دنبال آرامشی هستند كه در بازار حاكم باشد كه بسیج در خط مقدم این جبهه قرار دارد.
وی اضافه كرد: بر اساس آخرین دستوری كه از طرف سازمان بسیج مستضعفین، به تمام استانها ابلاغ شده همه بسیجیان آماده و پای كار هستند تا در این راه به نتیجه مطلوب برسیم.
سردار غیب پرور درباره اینكه بسیج برای مبارزه با مفاسد اقتصادی وارد عمل خواهد شد یا خیر تاكید كرد: بله، حتما این اتفاق نیز در حال رخ دادن است و تعدادی از اعضای بسیجی با هماهنگی های صورت گرفته از طرف سازمان بسیج و قوه قضائیه به عنوان ضابط دستگاه قضا وارد عمل شده اند و این كار شروع شده است.
جانشین فرمانده سپاه در امور بسیج با بیان اینكه بسیجیان در راه مبارزه و مقابله با مفاسد اقتصادی بسیار جدی هستند گفت: بسیج عرصه را برای مفسدان اقتصادی تنگ خواهد كرد.
وی ادامه داد: ما در آینده نزدیك اسامی مفسدان اقتصادی را به مردم افشا و اعلام می كنیم و با كسی هم در این رابطه تعارفی نداریم، این طور نمی شود كه یك عده ای به مثال زالو خون مردم را بمكند.
سردارغیب پرور گفت: مفسدان اقتصادی از داعش جنایتكارترند، ما یك پاسدار هستیم و عادت داریم به رفتار انقلابی و بسیجی و حتما در رابطه با این موضوع ورود خواهیم كرد.
اجتمام * 1095 * 3063