نشست به كارگيري فناوري هاي داخلي حوزه سلامت برگزار مي‌شود

تهران- ايرنا- رئيس مركز فن بازار ملي ايران اعلام كرد: نشست بهره برداري از فناوري هاي داخلي حوزه سلامت و تجهيزات پزشكي در پارك فناوري پرديس برگزار مي شود.

به گزارش روز يكشنبه گروه علمي ايرنا از پارك فناوري پرديس، اكبر قنبرپور همچنين يكي از دغدغه‌هاي اصلي مراكز درماني و بيمارستان هاي كشور را استفاده از ظرفيت شركت هاي دانش بنيان و فناور داخلي با هدف افزايش بهره‌وري و ارائه خدمات به مراجعين دانست و تصريح كرد: از طرف ديگر، شركت‌هاي دانش بنيان، واحدهاي فناور عضو پارك ها و مراكز رشد و همچنين صنايع نويني در كشور در اين حوزه فعال هستند كه فناوري‌ها، محصولات و خدماتشان مي تواند به اين هدف كمك نمايد.
قنبرپور ادامه داد:در همين راستا مركز فن بازار ملي ايران با هدف آشنايي مديران بيمارستان ها و مراكز درماني با محصولات دانش بنيان و فناوري‌هاي داخلي اين حوزه و عرضه محصولات و فناوري به مديران بيمارستان ها و مراكز درماني، در نظر دارد نشستي را با موضوعات تجهيزات و ملزومات پزشكي- تجهيزات آزمايشگاهي- تجهيزات دندانپزشكي- تجهيزات و لوازم هتلينگ بيمارستاني- لوازم مصرفي پزشكي- فناوري زيستي برگزار كند.
وي تصريح كرد: اين نشست روزهاي 23 و 24 مرداد ماه سال جاري در دو بخش با حضور 45شركت دانش بنيان و فناور و شركت‌هاي عضو پارك‌هاي علم و فناوري و مراكز رشد فناوري و جمعي از متخصصان و متوليان مراكز درماني و بيمارستان‌هاي سراسر كشور برگزار خواهد شد.
قنبرپور ادامه داد: بخش اول نشست به ارائه محصولات و دستاوردهاي شركت هاي منتخب در قالب نمايشگاه به مديران اختصاص دارد، و در بخش دوم نيز جلسات مذاكره اختصاصي (B2B) بين عرضه‌كنندگان و خريداران اين محصولات برگزار مي‌شود.
علمي ** 1836 **2017