۲۰ مرداد ۱۳۹۷،‏ ۱۲:۳۲
کد خبر: 82997470
۰ نفر
یك تیم تروریستی در شمال غرب كشور منهدم شد

تهران- ایرنا- قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از انهدام یك تیم تروریستی وابسته به استكبار جهانی كه قصد نفوذ از منطقه شمال غرب كشور داشت ؛ خبر داد و اعلام كرد: این تیم در كمین رزمندگان اسلام گرفتار و 11 تروریست همراه آنها به هلاكت رسیدند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع)، این قرارگاه روز شنبه در اطلاعیه ای اعلام كرد: شب گذشته یك تیم مجهز تروریستی وابسته به استكبار جهانی و سرویس های اطلاعاتی بیگانه كه قصد نفوذ به كشور از منطقه مرزی اشنویه برای ایجاد نامنی و انجام اقدامات خرابكارانه را داشت در كمین رزمندگان غیور و شجاع قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه گرفتار و طی درگیری سنگین حداقل 10 نفر از تروریست ها به هلاكت رسیدند و تعداد دیگری نیز زخمی شدند.
این اطلاعیه افزوده است: با انهدام این تیم تروریستی مقادیر قابل توجهی سلاح، مهمات و تجهیزات ارتباطی ضبط و به دست رزمندگان اسلام افتاده است.
به گزارش ایرنا اشنویه از شهرستان‌های مرزی آذربایجان غربی است كه در قسمت غربی این استان قرار دارد. شهر اشنویه مركز شهرستان و فاصله آن با مركز استان ۷۰ كیلومتر است كه با شهرستان ارومیه در شمال، با شهرستان نقده در شرق، با شهرستان پیرانشهر در جنوب و دو كشور عراق و تركیه در غرب ارتباط دارد.
جمعیت شهری اشنویه بیش از 32 هزار نفر و جمعیت شهرستان بیش از 72 هزار نفر است.
اجتمام *7029 * 3063