آمريكا نماينده رسانه اي و امنيتي رژيم صهيونيستي است

تهران - ايرنا - 'يوسف الحساينه' از فرماندهان جنبش جهاد اسلامي فلسطين گفت: وزارت خارجه آمريكا با اظهارات جانبدارانه خود به نماينده رسانه اي و امنيتي رژيم صهيونيستي تبديل شده است.

به گزارش رسانه هاي فلسطيني، الحساينه بامداد جمعه در گفت وگوي با رسانه ها افزود: اظهارات وزارت خارجه آمريكا كه جنايت هاي رژيم صهيونيستي را دفاع از خود اعلام كرد، نشانه اي از خوي استعماري و سلطه طلبي دولت آمريكاست.
وي اضافه كرد: اين اظهارات نشانه اي خطرناك از نبود ارزش هاي اخلاقي و انساني در دولت صهيونيستي آمريكا به شمار مي رود.
الحساينه اظهارداشت: دولت آمريكا همواره از رژيم صهيونيستي كه الگوي تروريسم و ظلم در اين دوران است و به كشتار و گرسنگي ملت فلسطين و انهدام همه زيرساخت هاي حياتي آن كه تا جنايت جنگي و ضد بشري پيش رفته ادامه مي دهد دفاع و طرفداري كرده است.
وي بيان كرد: اصرار آمريكا در مساوي دانستن قرباني و جلاد، آن را به شريك فعال در جنايت هاي رژيم صهيونيستي در حق ملت فلسطين تبديل كرده است.
اين فرمانده جهاد اسلامي اظهارداشت: گروه هاي مقاومت فلسطين در چارچوب جهاد خود در مهار جنايت هاي دشمن صهيونيستي به حق طبيعي، ملي، قانوني و اخلاقي خود در دفاع از ملت در مقابل تجاوزهاي مكرر اشغالگران عمل كرده است.
دور جديد حملات هوايي ارتش رژيم صهيونيستي به غزه از شامگاه چهارشنبه آغاز و تاكنون در اين حملات چهار شهروند فلسطيني از جمله يك زن باردار و دختر وي شهيد و 40 شهروند ديگر زخمي شده اند.
جنگنده هاي رژيم صهيونيستي عصر پنجشنبه يك مركز فرهنگي در غزه را بمباران كردند كه در اين حمله 18 فلسطيني زخمي شدند.
ارتش رژيم صهيونيستي گزارش داد كه 150 فروند موشك و خمپاره نيز از سوي نيروهاي مقاومت در نوار غزه به سمت سرزمين هاي اشغالي پرتاب شده كه سامانه هوايي «گنبد آهنين» تنها 25 موشك را دفع كرده است.
براساس اين گزارش، در حمله گروه هاي مقاومت اسلامي به سرزمين هاي اشغالي، 9 صهيونيست از جمله چهار نظامي اين رژيم زخمي شده اند.
شبك**6116**3404