۱۷ مرداد ۱۳۹۷،‏ ۱۲:۱۳
کد خبر: 82995028
T T
۰ نفر
كندوان جمعه یك طرفه می شود

ساری - ایرنا - پلیس راه مازندران با اعلام محدودیت های ترافیكی پایان هفته در محورهای اصلی این استان اعلام كرد كه تردد در محور كندوان از عصر جمعه تا صبح شنبه یك طرفه می شود .

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس ، محدودیت های ترافیكی روزهای پایانی هفته از ساعت 12 ظهر امروز آغاز می شود و تا 6صبح شنبه 20 مرداد در محور های مواصلاتی مازندران به پایتخت كشور برقرار است .
بر این اساس تردد هرنوع موتور سیكلت به غیر از موتورسیكلت های انتظامی و امدادی از ساعت 12 روز چهارشنبه تا ساعت 6 صبح روز شنبه در محورهای كندوان ( كرج - چالوس ) ، هراز ( آمل - تهران و سوادكوه ( قائمشهر - تهران ) ممنوع است .
** محور كندوان
- رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری از ساعت 15 تا 23 روز جمعه از كرج به سمت چالوس ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 23 روز جمعه از چالوس به سمت كرج یك طرفه خواهد بود .
- همچنین ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور كندوان از جمله تریلر ، كامیون و كامیونت به غیر از حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی ، ادامه دارد .
** محور هراز
- رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است.
- تردد كلیه كامیون ها و كامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 22 روز چهارشنبه تا جمعه 19 مرداد ممنوع است .
** محور فیروزكوه
- رفت و آمد كلیه تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 ظهر روز جمعه تا ساعت 22 همان روز از تهران به سمت قائمشهر و برعكس ممنوع است .
همچنین بر اساس اهشدار روز چهارشنبه هواشناسی مازندران برای سه روز آینده آسمان در اكثر مناطق استان آسمانی ابری و در برخی ساعات همراه با بارش های رگباری و رعد و برق پیش بینی می شود.
هواشناسی مازندران همچنین نسبت به بالا آمدن آب و سیلابی شدن رودخانه ها در بعضی مناطق استان در این مدت هشدار داد.
دمای هوای مازندران نیز در روزهای پایانی هفته نسبتا پایدار است اما ممكن است در برخی مناطق كوهستانی تغیر دمای محسوس باشد.
در حال حاضر گلوگاه با 33 درجه دما و رطوبت 62 درصدی گرم ترین نقطه استان و آلاشت با 21 درجه سانتی گراد خنك ترین منطقه است .
7335/1654

سرخط اخبار سیاست