۱۶ مرداد ۱۳۹۷،‏ ۱۳:۵۱
کد خبر: 82994120
۰ نفر
خبرنگاران وجدان بيدار جامعه هستند

كرج - ايرنا - سرپرست شركت شهرك هاي صنعتي البرز گفت كه خبرنگاران وجدان بيدار جامعه و تصويرگر زمان خويش و انديشه سازان آگاهي هستند كه در جهت تعالي افكار عمومي تلاش مي كنند.

محمد امين بزازپوري فرشي روز سه شنبه در گفت وگو با ايرنا با اشاره به فرارسيدن 17 مرداد روز خبرنگار، اظهار داشت: روز خبرنگار فرصت ارزشمندي براي پاسداشت و قدرداني از تلاش ها و مجاهدت هاي بي‌دريغ خبرنگاران بيدار و آزادانديشي كه زبان گويا و چشم بيدار جامعه‌اند، انديشه سازان آگاه و دردمندي كه در جهت تعالي افكار عمومي، روشنگري و آگاهي بخشي به جامعه تلاش مي كنند.
وي اضافه كرد: خبرنگاران به راستي وجدان بيدار جامعه و تصويرگر زمان خويش هستند، زيرا همواره در عمق جامعه زندگي كرده و در سلامت فرهنگي و فكري هر جامعه نقش به سزايي داشته و در بصيرت بخشي به جامعه و توسعه اجتماعي مي توانند منشا خدمات بزرگي باشند.
وي ادامه داد: خبرنگاران با آگاهي از حساسيت هاي رسالت خطير و عظيم خبرنگاري ، صادقانه گام در مسير روشنگري، معرفت افزايي و بيان حقايق نهاده و در راه تحقق اين رسالت سترگ و پيامبرگونه خويش، از هيچ تلاش و كوششي فرو گذار نبوده و نيستند.
فرشي گفت: اميدواريم در سالي كه از سوي مقام معظم رهبري به عنوان سال حمايت از كالاي ايراني نامگذاري شده، شاهد هم فكري، وحدت و انسجام همه نيروهاي دلسوز و توانمند به ويژه خبرنگاران متعهد به عنوان يكي از اقشار نخبه و تأثيرگذار جامعه در راستاي توسعه و بالندگي بيش از پيش كشور اسلامي مان و استان البرز باشيم.
7414/1535