نخستين رويداد استارتاپي گردشگري در زنجان برگزار مي شود

زنجان - ايرنا - مدير كارآفريني و اشتغال اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان زنجان گفت: نخستين رويداد استارتاپي گردشگري اين استان اول شهريور امسال به مدت سه روز در شهر زنجان برگزار مي شود.

طيب جعفري روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: شركت در اين رويداد براي همه در هر رده سني و با هر مدرك تحصيلي امكان‌پذير است.
وي ادامه داد: افرادي كه در زمينه گردشگري داراي ايده‌هاي نوآورانه و خلاقانه اي هستند مي توانند جهت ثبت نام به سايت اينترنتي http://hamraahsho.ir/ مراجعه كنند.
جعفري اظهار داشت: ترويج فرهنگ نوآوري، خلاقيت و كارآفريني در حوزه گردشگري، شناسايي و غربالگري ايده هاي جديد و معرفي درست ايده هاي نو در حوزه گردشگري، توان بخشي به جوانان در تبديل ايده به عمل و ثروت حول محورهاي رويداد، جذب سرمايه گذار براي ايده هاي برتر، تشويق فارغ التحصيلان و كارجويان براي ايجاد كسب و كارهاي كوچك در بخش گردشگري و افزايش اعتماد به نفس در گروه هاي فعال از اهداف برگزاري نخستين رويداد استارتاپي گردشگري در زنجان است.
مدير كارآفريني و اشتغال اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان زنجان گفت: طبيعت گردي و گردشگري تفريح، گردشگري مجازي، گردشگري و صنايع دستي، گردشگري و اقامت، اكوتوريسم و گردشگري روستايي (بوم گردي)، گردشگري تاريخي و فرهنگي، گردشگري سلامت، خدمات گردشگري و گردشگري و برندينگ از محورهاي نخستين رويداد استارتاپي گردشگري در زنجان است.
استارتاپ كوتاه ‌شدهٔ عبارت startup company به معني شركت نوپا است و به كسب‌ و‌ كاري نوپا گفته مي‌شود كه با هدف پيدا كردن مدل كسب‌ و ‌كار راه‌اندازي مي‌شود.
3088/6085