مردم ایران به مسئولان اجازه ملاقات با شیطان بزرگ را نمی دهند

تهران-ایرنا- فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واكنش به درخواست ترامپ برای مذاكره با ایران اظهار كرد: مردم ایران با ملت های سلطه پذیر فرق دارند و به مسئولان خود اجازه ملاقات با شیطان بزرگ را نمی دهند.

به گزارش ایرنا، در نامه سردار سرلشكر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی كه در رسانه ها منتشر شده ، آمده است:
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
آقای ترامپ ایران كره شمالی نیست كه به درخواست ملاقات شما پاسخ مثبت بدهد. بدانید مردم ایران، دین و ایمانشان را با اسلام احیا شده توسط حضرت امام خمینی (ره) تقویت كرده‌اند و با ملت‌های سلطه‌پذیر تفاوت‌های فراوانی دارند و هرگز به مسئولین خود اجازه مذاكره و ملاقات با شیطان بزرگ را نمی‌دهند.
مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران هم سناریوهای عوام‌فریبانه شما را به خوبی می‌شناسند و آن را بارها تجربه كرده اند.
و اما شما یك رئیس جمهور غیرحرفه‌ای در عرصه سیاست بوده كه در عوض سیاستمداری و سیاست‌ورزی، همان راه و رسم گذشته تجارت مبتذل خود را دنبال كرده و با الفبای مبارزه و آزادیخواهی ملت‌ها به كلی بیگانه‌اید. رؤسای جمهور سابق آمریكا كه یا نظامی بودند یا سیاسی، خیلی بهتر از شما می‌دانستند و یا آموختند كه ایران و ایرانی قابل تهدید نیست و در برابر هر نوع تهدید و فشار بیگانگان متحد و یكدل می‌شوند.
از كارشناسان و متفكرین باتجربه و منصف كشورتان بپرسید اصولاً این بازی‌های ناشیانه شما را قبول دارند و یا به نتیجه‌ای كه شما در انتظار آن نشسته‌اید معتقدند؟ اطلاعات و دانسته‌های آشكار و پنهان ما این را تایید نمی‌كند.
شما این آرزو را به گور خواهید برد كه مقامات جمهوری اسلامی ایران از شما درخواست ملاقات كنند یا اجازه ملاقات با شما را از ملتشان دریافت نمایند. هرگز چنین روزی را نخواهید دید. همچنان در كاخ سیاهتان بنشینید و در توهم ملاقات با مقامات ایرانی بمانید، و بدانید این یك آرزویی است كه تا پایان دوران ریاست جمهوری‌تان با شما همراه خواهد ماند و حتی رؤسای جمهوری بعدی آمریكا هم آن را نخواهند دید.
دولت و ملت بزرگوار ایران پشت به پشت هم داده و با اتكا به وعده‌های الهی، رهبری عظیم‌الشأن، منابع داخلی و ذخایر عظیم خدادادی و تحمل تحریم‌های ظالمانه و غیرانسانی شما، تا پیروزی نهایی و شكست قطعی آن نظام سلطه و استكباری ایستادگی و مقاومت خواهند كرد.
شبك**1983**1392