هزار واحد مسكن مهر شهر صدرا تا شهریور تحویل می شود

شیراز-ایرنا-مدیرعامل شركت عمران شهر جدید صدرا گفت: از مجموع یك هزار واحد مسكن مهر بناسازان رمضان شهر صدرا، روند تحویل 450 واحد آن از چند هفته گذشته آغاز شده و 550 واحد مابقی تا هفته دولت (دوم تا هشتم شهریور) به متقاضیان واگذار می شود.

به گزارش ایرنا خلیل حاجی پور، یكشنبه در حاشیه بازدید 2 نفر از معاونان استانداری فارس از چگونگی ساخت واحدهای مسكن مهر بناسازان رمضان صدرا در گفت و گو با خبرنگاران افزود: روند تكمیل طرح 2 هزار واحدی مسكن مهر بناسازان رمضان نیز به صورت ویژه در دستور كار مدیریت سازمان عمران این شهر جدید قرار گرفته است.
وی بیان كرد: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و همچنین معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس كه خود از اعضای هیات مدیره شركت عمران هم به شمار می آیند، امروز (یكشنبه) از چگونگی احداث مدرسه و زمین ورزشی كه در محل مسكن مهر بناسازان رمضا در دست ساخت است، بازدید كردند.
حاجی پور افزود: در این بازدیدها به مشكلاتی در بخش روشنایی و تجهیزات برق محوطه و معابر پیرامونی، لوله كشی آب و فاضلاب برخی از نقاط از پروژه بناسازان رمضان اشاره شد كه قرار است ظرف چند هفته آینده این مشكلات برطرف شود.
یدالله رحمانی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس نیز در این بازدید، روند پیشرفت كار واحدهای مسكن مهر را مناسب ارزیابی كرد و گفت: در گذشته به صورت مكرر خبرهایی از اعتراض ها و گلایه متقاضیان مسكن مهر در صدرا منتشر می شد كه بسیار ناخوشایند بود اما خوشبختانه در حال حاضر روند كار به گونه ای است كه مردم به مسئولان صدرا اعتماد كرده و در چنین شرایطی تحمل مشكلات نیز برای ساكنان شهر آسان تر است.
معاونان استانداری فارس همچنین از چگونگی عملیات اجرایی تصفیه خانه غرب شهر صدرا و طرح بزرگراه صدرا به دوكوهك نیز بازدید كردند.
شهر جدید صدرا كه در دهه هفتاد برای اسكان سرریز جمعیت كلانشهر شیراز احداث شد، در فاصله 20 كیلومتری شمال غربی شیراز قرار دارد.
9873 /6118

سرخط اخبار استان‌ها