مجهول از آستارا به جشنواره بين المللي فيلم مكزيك راه يافت

آستارا - ايرنا - رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي آستارا از راهيابي فيلم كوتاه مجهول، اثر كامران اسماعيلي فيلمساز جوان اين شهرستان به بخش مسابقه جشنواره بين المللي فيلم MMA مكزيك خبر داد.

شاپور تشريني روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ايرنا گفت: فيلم كوتاه پنج دقيقه اي مجهول داراي درونمايه عاشقانه و اجتماعي است و مدير توليد آن ميلاد انجمني است.
وي افزود: 84 اثر از كشورهاي مختلف به بخش مسابقه جشنواره راه يافته است و آئين اختتاميه و اكران فيلم هاي برتر در سال 2019 ميلادي در مكزيكوسيتي برگزار خواهد شد.
به گفته وي پيش از اين 2 اثر از كامران اسماعيلي به جشنواره فيلم كوتاه آمريكا راه يافته بود و او علاوه بر كارگرداني تجربه بازيگري، تهيه كنندگي و تصويربرداري دارد و فيلم هاي كوتاه تاوان عشق، لطفا دو دقيقه صبر كنيد، سكوت و آخرين چوب كبريت را تهيه كرده است.
تشريني ادامه داد: اين هنرمند متولد 1372، از سال 89 به صورت حرفه اي به هنر هفتم پرداخته و فيلم نيمه بلند سايه ها از او در حال توليد است.
شهرستان مرزي بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در منتهي اليه غرب استان گيلان و همسايگي جمهوري آذربايجان واقع و 400 هنرمند در آن ساماندهي شده است.
7105 / 7124 /6030