به توصيه كادر فني مصدوميتم را پنهان كردم

تهران- ايرنا- «كيلين امباپه» ستاره تيم ملي فرانسه، اذعان كرد كه در بازي مرحله نيمه نهايي مقابل بلژيك و ديدار فينال در برابر كرواسي از ناحيه كمر مصدوم بوده و به توصيه كادر فني، اين موضوع را از مطبوعات و حريفان پنهان كرده است.

به گزارش ايرنا، شبكه تلويزيوني «اي.اس.پي.ان» روز سه شنبه نوشت: مهاجم 19 ساله فرانسه كه با زدن چهار گل عنوان بهترين بازيكن جوان بيست و يكمين دوره جام جهاني را از آن خود كرد، پيش از ديدار نيمه نهايي از ناحيه مهره سوم كمر دچار آسيب ديدگي ديد و مدعي شد كه پنهان كردن اين موضوع از مطبوعات و همچنين حريفان براي جلوگيري از تشديد آسيب ديدگي براي تيم كشورش بسيار با اهميت بوده است.
وي در اين باره اظهار داشت: مهم ترين موضوع اين بود كه حريفان از اين موضوع با خبر نشوند، چرا كه آن ها مي توانستند از اين نقطه ضعف استفاده كرده و اين نقطه حساس را هدف بگيرند؛ بنابراين بازيكنان و كادر تيم اين موضوع را حتي در بازي فينال پنهان كردند.
امباپه پيش از جام جهاني روسيه بواسطه اظهاراتش مبني بر قهرمان دانستن تيم ملي فرانسه در اين دوره، به 'مغرور بودن' متهم شده بود، با اين حال، مهاجم جوان پاري سن ژرمن اذعان كرد كه اين موضوع صرفا تاكيدي بر اعتماد به نفس وي و هم تيمي هايش بوده است.
فوق ستاره آبي ها در اين باره تصريح كرد: صادقانه بگويم از مدت ها پيش به اين موضوع فكر مي كردم، از همان ابتدا، متقاعد شده بودم كه ما ابزار لازم براي پيمودن اين راه را در اختيار داريم. بعضي افراد آن را 'غرور' مي دانستند، اما اين اعتراف من بود؛ من براي قهرماني به روسيه آمده بودم و با قهرماني آن را ترك كردم؛ در واقع براي آن برنامه ريزي كرده بودم.
ورزشي**3991**1368