تسنیم و فارس با افتخار آرم سپاه را نصب كنند

تهران- ایرنا- محمد مهاجری سردبیر پایگاه اطلاع رسانی خبر آنلاین در دفاع از سیاست شفاف سازی هویت رسانه ای گفت : هر رسانه ای كه به عنوان ارگان رسمی نهاد حاكمیتی یا بخش خصوصی فعالیت می كند باید هویت رسانه ای خود را برای مخاطبان آشكارا بیان كند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد مهاجری كه روز گذشته در سومین نشست از سلسله نشست های رسانه، افكار عمومی و بازنمایی رویدادها در محل وزارت تعاون سخن می گفت، افزود: اگر رسانه ای با حمایت نهادهای نظامی نظیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاسیس می شود باید با افتخار آرم سپاه را بر سر در خود نصب كند.
سردبیر اسبق روزنامه كیهان اظهار داشت : اگر بالای سر در خبرگزاری های 'فارس' و 'تسنیم 'آرم سپاه قرار گیرد و مشخص شود كه این خبرگزاری ها وابسته به سپاه هستند به طور قطع دیگر نمی توانند هر حرفی را بزنند و هر مطلبی را منتشر كنند.
وی تصریح كرد: همانطور كه متولی و صاحب خبرگزاری ایرنا به صورت شفاف مشخص شده به همان نحو نیز باید وابستگی سایر رسانه ها نیز مشخص شود.
در این نشست ها كه از تیر ماه آغاز شد و در مردادماه نیز ادامه دارد همچنین در مورد چرایی انتخاب محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری 84 بحث و بررسی شد و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در این ارتباط گفت :' محمود احمدی نژاد رئیس دولت نهم و دهم به تنهایی یك رسانه بود تا جایی كه رسانه ها از او عقب می ماندند.'
علیرضا معزی افزود : تاكنون در میان شخصیت های سیاسی كشور كسی را با این میزان درك از رسانه نداشته ایم.
وی با اشاره به واكاوی هایی كه درباره چرایی انتخاب محمود احمدی نژاد به عنوان رئیس جمهوری ایران انجام شده است، تصریح كرد: بی توجهی به خواسته های منطقی و معقول مردم باعث شد تا مردم در انتخابات 84 به احمدی نژاد رای بدهند؛ البته این مساله به شكل مكتوب در خاطرات عبدالله رمضان زاده سخنگوی دولت اصلاحات نیز به ثبت رسیده است و علی ربیعی وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی هم در جلسه ای به این موضوع اشاره و تاكید كرد.
اقتصام ** م.خ ** 2023