حادثه آتش سوزی خمین 2 فوتی و یك مصدوم داشت

اراك - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مركزی گفت: حادثه انفجار و آتش سوزی واحد صنعتی خمین، 2 فوتی و یك مصدوم داشت.

فتح الله حقیقی عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: انفجار و آتش سوزی در واحد تصفیه روغن مجموعه صنعتی پویان صنعت خمین، ساعت 13 و 30 دقیقه امروز - جمعه - به وقوع پیوست.
وی یادآور شد كه در این حادثه 2 تن جان باختند و یك نفر دیگر نیز مصدوم شد كه عوامل فوریت های پزشكی ،وی را برای درمان به اراك منتقل كردند.
حقیقی ادامه داد: آتش سوزی به طور كامل مهار شده است اما برای اطمینان خاطر بیشتر و خنك سازی محوطه ، عوامل آتش نشانی و خدمات ایمنی همچنان در محل حادثه حضور دارند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مركزی تصریح كرد: علت این حادثه در دست پیگیری است و تلاش برای ایمن سازی محوطه آتش سوزی ادامه دارد.
حقیقی افزود: بالافاصله پس از وقوع آتش سوزی، تجهیزات و امكانات لازم و نیروهای امدادی و آتش نشانی از اراك به محل حادثه اعزام شدند.
با وقوع حادثه ، سه خودروی آتش نشانی از خمین، 2 خودروی آتش نشانی از اراك، یك خودرو از محلات، یك خودروی اتش نشانی از شهر قورچی باشی از توابع خمین و 2 خودرو آتش نشانی نیز از شهرك صنعتی به محل حادثه اعزام شدند.
شهرك صنعتی خمین در هشت كیلومتری خمین در محور خمین به اراك قرار دارد.
خمین، جنوبی ترین شهرستان استان مركزی محسوب می شود و از شمال به شهرستان اراك و سربند، از شرق به محلات، از جنوب به گلپایگان و از غرب به الیگودرز و دارای 2 هزار و 394 كیلومتر مربع وسعت و 105 هزار نفر جمعیت است.
7277/3075