فروشنده ماري جوانا در شبكه هاي اجتماعي دستگير شد

جيرفت - ايرنا - سرپرست فرماندهي انتظامي جيرفت از دستگيري عامل تبليغ و فروش ماده مخدر ماري جوانا در شبكه هاي اجتماعي اين شهرستان خبر داد.

به گزارش ايرنا سرهنگ رضا محمدرضايي روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: در پي رصد فضاي مجازي توسط كارشناسان پليس فتا، صفحه اي كه در يكي از شبكه هاي اجتماعي اقدام به تبليغ و فروش ماده مخدر 'ماري جوانا' مي كرد شناسايي شد.
وي اظهار داشت: با توجه به تبعات سوء اين نوع تبليغ مواد افيوني در فضاي مجازي، شناسايي و دستگيري عامل اين عمل مجرمانه در دستور كار پليس قرار گرفت.
سرهنگ محمدرضايي ادامه داد: در اين رابطه كارشناسان پليس فتا و پليس مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان با انجام اقدامات تخصصي و پي جويي هاي پليسي موفق شدند عامل ايجاد اين صفحه در فضاي مجازي را شناسايي و در يك عمليات ضربتي دستگير كنند.
وي تصريح كرد: اين متهم در روند تكميل تحقيقات به انجام عمل مجرمانه تبليغ و فروش ماده مخدر 'ماري جوانا' به منظور جذب مشتري در بين جوانان اقرار كرد.
سرپرست انتظامي جيرفت با اشاره به رصد شبانه روزي فضاي مجازي توسط پليس فتا و جديت پليس در عرصه مبارزه با مواد مخدر در فضاي حقيقي و مجازي تصريح كرد: ماده مخدر ماري جوانا از دسته مخدرهاي روانگردان است كه از سوي سوادگران مرگ با اسامي مختلفي همچون گراس، گُل، بنگ و سيگاري تبليغ و عرضه مي شود و مي توان از آن به عنوان دروازه ورود به ساير مواد افيوني نام برد.
شهرستان جيرفت با 308 هزار نفر جمعيت از چهار بخش مركزي، اسماعيلي، ساردوئيه و جبالبارز تشكيل شده و در فاصله 230 كيلومتري جنوب كرمان واقع است.
3029/7450/7429

سرخط اخبار استان‌ها