۲۲ تیر ۱۳۹۷،‏ ۱۲:۲۵
کد خبر: 82969391
۰ نفر
رقابت كاپیتان های تیم ملی درمستطیل سبزمازندران

ساری - ایرنا - در حالی كمتر از 2 هفته به شروع هیجدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر زمان باقی است، عصر امروز جمعه جواد نكونام و علی دایی كاپیتان های اسبق تیم ملی و سرمربی نساجی قائمشهر و سایپا تهران در لیگ برتر(98-97) در مازندران دیدار دوستانه دارند.

به گزارش خبرنگار ایرنا،علی دایی با سایپا تهران در لیگ برتر فصل گذشته به رقابتهای جام قهرمانی باشگاههای آسیا راه یافت و جواد نكونام توانست نساجی قائمشهر را پس از 25 سال به لیگ برتر برساند و هر دو كاپیتان اسبق تیم ملی سال فوتبالی 96 را با موفقیت به پایان رساندند.
تیم های علی دایی سرمربی ساپیا تهران و جواد نكونام سرمربی نساجی قائمشهر برای آمادگی پیش فصل هیجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر درزمین شهدای زیاركلاء شهرستان سیمرغ ( كیلاكلاء ) مازندران به میدان می روند.
جدای از برد و باخت ،این دیدار دوستانه خط و نشان پرافتخارترین كاپیتان های اسبق تیم ملی برای تیم های فوتبالی لیگ برتری فصل جاری است و این نخستین باری است كه 2 كاپیتان پرافتخار با 2 تیم متفاوت به زمین سبز فوتبالی می روند.
علی دایی با 149 بازی در تیم ملی و 109 گل زده همچنان ركورد بهترین گلزن بازی‌های ملی در تاریخ فوتبال مردان جهان را در اختیار دارد و جواد نكونام با 2 بازی بیشتر از دایی ( 151) در تیم ملی كشورمان و 41 گل زده ركوددار بیشترین سابقه حضور در تیم ملی را دركارنامه اش دارد.
مدیر رسانه ای نساجی قائمشهر گفت كه دیدار دوستانه 2 تیم ساعت 18 روز جمعه 22 تیرماه ( امروز) در زمین زیاركلا شهرستان سیمرغ برگزار می شود.
مهدی یكتا روزجمعه درگفت وگو با خبرنگارایرنا افزود:این بازی برای تماشاگران آزاد است ومشكلی برای تماشا وجود ندارد.
زمین زیاركلا سیمرغ زمین دوم باشگاه نساجی قائمشهر برای هیجدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر اعلام شده است.
زمین اصلی و خانگی نساجی قائمشهر شهید وطنی این شهر است كه درحال حاضردردست مرمت و بازسازی قرار دارد و پیش بینی می شود تا چهارم مردادماه برای بازی نخست نساجی در برابر ذوب آهن آماده شود.
نساجی تنها نماینده فوتبالی مازندران پس از 13 سال دوری از رقابت های لیگ برتر است.
6982/1899