نمايشگاه بين المللي دام و طيور در مشهد گشايش يافت

مشهد- ايرنا- چهاردهمين نمايشگاه بين المللي دام، طيور، آبزيان و صنايع وابسته عصر چهارشنبه در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي مشهد گشايش يافت.

مدير عامل شركت نمايشگاه بين المللي مشهد به خبرنگار ايرنا گفت: اين نمايشگاه با هدف انتقال و مبادله دانش و فناوري بين فعالان صنعت دام و طيور ايران و ديگر كشورها برگزار شده است.
عليرضا هوشنگ نژاد افزود: در اين نمايشگاه 120 شركت داخلي و نمايندگان كشورهاي اروپايي آخرين دستاورد هاي خود را در زمينه دام، طيور و آبزيان و وسايل مربوط به آنها در حوزه نگهداري، پرورش، توليد و صنايع وابسته در فضايي به مساحت 14 هزار مترمربع به تماشا گذاشته اند.
وي با بيان اينكه هيات هاي تجاري كشورهاي افغانستان، قرقيزستان و آذربايجان نيز در اين نمايشگاه حضور مي يابند اظهار كرد: اين نمايشگاه فرصت مناسبي براي ديدار و ملاقات با طيف وسيع مديران انجمن ها و اتحاديه ها، مقامات و مسئولان ارشد دولتي، كارشناسان، سرمايه گذاران، پرورش دهندگان دام و طيور، توزيع كنندگان و تامين كنندگان تجهيزات صنعتي، صنايع غذايي، شركت هاي دارويي و واكسن در داخل و خارج از ايران است.
وي گفت: همزمان با چهاردهمين نمايشگاه بين المللي دام، طيور، آبزيان و صنايع وابسته، نخستين پاويون دامپزشكي مشهد و همايش 'جي.ام.پي' مربوط به خوارك دام نيز برگزار مي شود.
هوشنگ نژاد افزود: اين نمايشگاه تا 23 تير ماه جاري داير است.
7489 / 6053

سرخط اخبار استان‌ها