۲۰ تیر ۱۳۹۷،‏ ۹:۳۲
کد خبر: 82967454
T T
۰ نفر
كندوان جمعه يك طرفه مي شود

ساري - ايرنا - پليس راه مازندران با اعلام محدوديت هاي ترافيكي پايان هفته در محور هاي اين استان از يكطرفه شدن تردد در محور كندوان از عصر جمعه تا صبح شنبه 23 تير ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، پليس راهور مازندران اعلام كرد كه محدوديت هاي ترافيكي محورهاي مواصلاتي استان مازندران به پايتخت از ساعت 12 ظهر امروز آغاز مي شود و تا 6 صبح شنبه 23تير ماه برقرار است .
بر اين اساس ، تردد هر نوع موتور سيكلت به جز موتورسيكلت هاي انتظامي و امدادي در اين مدت در محورهاي كندوان ، هراز و فيروزكوه ممنوع خواهد بود .
** محور كندوان
- رفت و آمد تمامي وسايل نقليه موتوري از ساعت 14 تا 24 روز جمعه از كرج به سمت چالوس ممنوع است و با اعلام ماموران پليس راه در محل ، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 17 تا 24 روز جمعه از چالوس به سمت كرج يك طرفه خواهد بود .
- همچنين ممنوعيت تردد وسايل نقليه سنگين در محور كندوان از جمله تريلر ، كاميون و كاميونت به غير از حاملين سوخت و مواد فاسد شدني ، ادامه دارد .
** محور هراز
- رفت و آمد انواع تريلر در محور هراز همچنان ممنوع است .
- براساس اعلام پليس راه ، تردد تمامي كاميون ها و كاميونت ها به استثناي حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 تا 24 امروز(چهارشنبه) و هشت صبح تا 12 شب روزهاي پنجشنبه و جمعه 21 و 22 تيرماه در جاده هرازممنوع است .
علاوه بر اين براي محور فيروزكوه محدوديت ترافيكي در روزهاي پاياني هفته اعمال نخواهد شد .
پليس راه مازندران نيز اعلام كرد كه در صورت كاهش حجم تردد در محور هاي استان احتمال لغو محدوديت ترافيكي وجود دارد .
فرمانده پليس راه مازندران به ايرنا گفت: با توجه به افزايش دما و گرماي هوا در استان هاي كشور ، در هفته هاي آتي شاهد افزايش ورود مسافران و گردشگران به استان مازندران خواهيم بود.
سرهنگ قدمي افزود: با توجه به روستايي بودن بسياري از مردم مازندران و گرماي هوا در اين فصل، پيش بيني مي شود در آخر هر هفته شاهد تردد مردم به سمت روستاهاي ييلاقي باشيم كه با ترافيكي شدن محور هاي كوهستاني استان به چند برابر از رانندگان و مسافران خواست كه در تردد از محور هاي استان بخصوص هنگام ترافيك ، صبر و بردباري داشته باشند و به هشدارهاي نيروهاي راهور توجه كنند .
** هواي مازندران گرم مي شود
بر اساس جدول پيش بيني هواشناسي مازندران ،از امروز تا روز شنبه اينده آسمان محور هاي مواصلاتي مازندران ، صاف و آفتابي و با كاهش دما و وزش باد خنك در ساعات بعد از ظهر همراه است.
همچنين وضعيت جوي در مناطق جلگه اي و ساحل استان مازندران از امروز تا روز شنبه ، صاف همراه با افزايش محسوس دما و پايداري هواي گرم پيش بيني مي شود.
7335/1899

سرخط اخبار استان‌ها