600 طرح ورزشی نیمه تمام امسال به بهره برداری می رسد

بندرعباس - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت: حدود چهار هزار طرح ورزشی نیمه تمام در سراسر كشور وجود دارد كه با تلاش دولت تدبیر و امید از این شمار، 600 طرح تا پایان سال جاری تكمیل و به بهره بردای می رسد.

به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی فر شامگاه سه شنبه در دیدار با استاندار هرمزگان اظهار داشت: دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای نسبت به حوزه ورزش و جوانان داشته و اقدام های خوبی از سوی دولت جهت ایجاد امكانات ورزش های همگانی و قهرمانی در سراسر كشور در حال انجام است.
وی با اشاره به عملكرد خوب تیم ملی فوتبال كشورمان در رقابت های جام جهانی خاطرنشان كرد: تیم ملی فوتبال با تدابیر و هماهنگی و هدایت مناسب توانست نتیجه ای تاریخی در این مسابقات رقم بزند و موجب عزت و سربلندی ایران اسلامی در سراسر جهان شود.
وزیر ورزش و جوانان بیان داشت: از دیگر رویدادهای مهم ورزشی پیش روی كشور، بازی های آسیایی جاكارتا است.
سلطانی فر اظهار كرد: كاروان گسترده ای از ورزشكاران جمهوری اسلامی ایران در قالب 40 رشته ورزشی در این رویداد حضور خواهند یافت.
وی با بیان اینكه تعداد بانوان ورزشكار در این رقابت ها افزایش چشمگیری می یابد، گفت: امیدواریم بتوانیم نتایج بسیار خوبی در این مسابقات كسب كنیم.
وزیر ورزش و جوانان در این نشست به وضعیت تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس نیز اشاره كرد و گفت: هم اكنون این دو تیم به لحاظ برگزاری اردوها، مربیان و بازیكنان، خوب تامین شده و در بهترین شرایط قرار دارند.
سلطانی فر در بخش دیگری از این نشست به وضعیت ورزش هرمزگان نیز اشاره كرد و افزود: ورزشكاران خوبی از این استان در اردوهای تیم ملی حضور دارند كه امید بسیاری به افتخار آفرینی آنها در عرصه مسابقات بین المللی وجود دارد.
وزیر ورزش و جوانان به دعوت نمایندگان جنوب كرمان روز سه شنبه 19 تیرماه وارد شهرستان جیرفت شده بود تا از نزدیك در جریان مشكلات ورزشی این مناطق قرار گیرد.
سلطانی فر پس از پایان این سفر یك روزه شامگاه سه شنبه وارد بندرعباس شد و از فرودگاه بین المللی این شهرستان به تهران بازگشت.
وی پیش از بازگشت به تهران دیداری با فریدون همتی استاندار هرمزگان داشت.
7198/7408