۱۴ تیر ۱۳۹۷،‏ ۱۸:۲۱
کد خبر: 82962921
۰ نفر
فرنگی‌كاران نوجوان حریفان جهانی خود را شناختند

تهران- ایرنا- مراسم قرعه كشی پنج وزن نخست رقابت های كشتی فرنگی نوجوانان جهان در كرواسی برگزار شد و نمایندگان كشورمان حریفان خود را شناختند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، رقابت های كشتی فرنگی نوجوانان جهان از فردا، 15 تیرماه به مدت سه روز در زاگرب پایتخت كرواسی برگزار می شود.
در وزن 48 كیلوگرم این رقابتها كه 19 كشتی گیر حضور دارند، «سجاد عباس پور» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با «لئونید موروز» از مولداوی كشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده كشتی گیران چین تایپه و رومانی می رود.
در وزن 55 كیلوگرم «امیرحسین خوانساری» پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با «فافه یانا» از گینه بیسائو كشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این كشتی در دور سوم با برنده كشتی گیران چین و رومانی مبارزه می كند كه در این وزن 24 نفر حضور دارند.
در وزن 65 كیلوگرم كه 30 كشتی گیر حضور دارند، «حسین قاسمی» با «الحراتی» از عربستان دیدار می كند و در صورت پیروزی بر حریف خود در دور دوم به مصاف برنده كشتی گیران اوكراین و اسلواكی می رود.
در وزن 80 كیلوگرم «محمد ناقوسی» در دور اول استراحت می كند و در دور بعد به مصاف «امیرخان تسوچویف» از روسیه خواهد رفت كه در صورت غلبه بر این حریف در دور سوم با برنده كشتی گیران هلند و قزاقستان مبارزه می كند، در این وزن 33 نفر حضور دارند.
در وزن 110 كیلوگرم كه 19 نفر حضور دارند، «محمدرضا عبدیان» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با «توماس واورزینسكی» از لهستان مبارزه می كند و در صورت گذر از این حریف در دور سوم به مصاف برنده كشتی گیران جمهوری آذربایجان و هند می رود.
مسابقات پنج وزن نخست، فردا (جمعه) پس از وزن كشی از ساعت 13 (به وقت ایران) آغاز می شود و تا مشخص شدن نفرات حاضر در دیدار فینال ادامه خواهد داشت و مسابقات رده بندی و فینال نیز روز شنبه برگزار خواهد شد.
مسابقات پنج وزن دوم این رقابتها نیز روزهای شنبه و یكشنبه، 16 و 17 تیرماه برگزار می شود.
ورزشی**1067**1055

سرخط اخبار ورزش