خسارت سنگین بادبادك های آتش زا به صهیونیست ها

تهران - ایرنا - رادیو رژیم صهیونیستی عصر سه شنبه گزارش داد، بادبادك های آتش زا كه از نوار غزه به سمت اسرائیلی ها رها می شود، هشت میلیون و 500 هزار شكل (2میلیون و 500 هزار دلار) به اقتصاد اسرائیل خسارت وارد كرده است.

به گزارش ایرنا، رادیو رژیم صهیونیستی گزارش داد: بیش از 100 كشاورز كه بادبادك های آتش زا به مزارع آنها آسیب زده از اداره مالیات اسرائیل تقاضای دریافت خسارت كرده اند.
رادیو رژیم صهیونیستی با بیان این كه این بادبادك ها حدود 500 هكتار از مزارع شهرك نشینان را به آتش كشیده است، افزود: این خسارت ها، به غیر از آسیب هایی است كه باد بادك ها به باغ ها، مناطق حفاظت شده اسرائیل و تاسیسات زیربنایی وارد كرده است.
'آویگدور لیبرمن' وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز پیشتر در حساب توئیتری خود اعتراف كرد: تاكنون 600 بادبادك آتش زا از غزه به سوی اسرائیلی ها رها شده كه 200 عدد از آن ها باعث آتش سوزی در مناطق مختلف شده است.
استفاده از بادبادك كاغذی ابداع جدید جوانان فلسطینی برای مقابله با خشونت های رژیم صهیونیستی علیه تظاهركنندگان مسالمت آمیز بازگشت می باشد كه ترس بر وجود اشغالگران قدس انداخته است.
راهپیمایی مسالمت آمیز بازگشت از 30 مارس (10 فروردین97) آغاز و تاكنون ادامه دارد و نظامیان رژیم صهیونیستی با سركوب آن تاكنون 134 فلسطینی را شهید و بیش از 15 هزار تن دیگر را زخمی كرده اند.
شبس**9363*1613*