قیمت تلفن همراه تا 10 روز آینده به تعادل می رسد

كاشان- ایرنا- وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات گفت: باتوجه اقدام های صورت گرفته از سوی این وزارتخانه پیش بینی می شود تا 10 روز آینده قیمت تلفن همراه در بازار به تعادل برسد.

به گزارش ایرنا ، محمدجواد آذری جهرمی شامگاه چهارشنبه در حاشیه آئین بزرگداشت سالگرد شهدای هفتم تیر در اردستان در جمع خبرنگاران افزود: امید می رود با اقدام های پیش بینی شده از سوی مسئولان، وضعیت گرانی و اقتصادی كشور نیز در روزهای آینده به وضعیت عادی بازگردد.
وی در خصوص نرخ هزینه خدمات ارتباطی در مناطق كمتر توسعه یافته نیز گفت: هم اكنون تفاوتی بین مناطق برخوردار و كمتر توسعه یافته در كشور وجود ندارد اما در راستای تشویق اپراتورها به سرمایه گذاری در این مناطق، كاهش هزینه پرداختی به دولت را اعمال می كنیم.
وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات همچنین افزود: استان اصفهان از نظر اقتصادی و گردشگری از موقعیت راهبردی برخوردار است و به لحاظ مكانی و جغرافیایی نیز در حوزه ارتباطات و سرمایه گذاری این بخش اهمیت ویژه ای دارد.
وی یادآوری كرد: در سا لهای اخیر سرمایه گذاری های خوبی در زمینه فیبر نوری برای بهبود ارتباطات، توسعه نسل سوم و چهارم موبایل، افزایش ظرفیت دیتا، دسترسی خانگی و توسعه روستایی در این استان انجام شده است.
وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات به منظورشركت در آئین سالگرد شهدای هفتم تیر به اردستان سفر كرده بود.
افتتاح 37 طرح مخابراتی با صرف هزینه 73 میلیارد ریال و نشست با نخبگان و جوانان اردستان از دیگر برنامه های سفر یك روزه آذری جهرمی به شهرستان اردستان بود.
شهرستان اردستان با افزون بر 42 هزار نفر جمعیت در 118 كیلومتری شمال شرقی اصفهان قرار دارد.
7431/6136

سرخط اخبار استان‌ها