نشست تجاري شركت‌هاي دانش‌بنيان در گرجستان برگزار مي‌شود

تهران - ايرنا - دومين نشست تجاري شركت‌هاي دانش‌بنيان توسط معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري از 27 تا 29 تيرماه سال جاري به مدت سه روز در كشور گرجستان برگزار مي شود.

به گزارش روز سه شنبه گروه علمي ايرنا از مركز ارتباطات و اطلاع رساني معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، معاونت علمي در راستاي توسـعه صادرات، همكاري‌ها و تعاملات علمي، فناورانه و نوآورانه بين‌المللي شركت‌هاي دانش‌بنيان، نشست تجاري B2B شركت هاي دانش‌بنيان و فناور را با همكاري پارك علم و فناوري يزد در كشور گرجستان همزمان با افتتاح مركز تجاري- فناوري ايران در تفليس برگزار مي شود.
اين نشست يك رويداد فناوري تخصصي با محوريت محصولات دانش بنيان و فناور در حوزه هاي كشاورزي، صنايع غذايي، درمان و محصولات پزشكي، ساخت و ساز و صنايع الكترونيك است و توسعه همكاري هاي بين المللي و كمك به صادرات محصولات فناور و دانش بنيان ايراني در منطقه قفقاز و كشورهاي CIS مهم ترين هدف برگزاري اين رويداد بين المللي است.
افتتاح نشست به همراه سخنراني مقامات ايراني و گرجي، سخنراني هاي كليدي با محوريت بررسي بازار محصولات دانش بنيان ايراني در منطقه قفقاز، ارائه 10 محصول برتر دانش بنيان توسط نماينده شركت ها، افتتاح رسمي مركز تجاري- فناوري ايران در گرجستان در حوزه محصولات ساختماني (فاز اول)، نشست تجاري شركت هاي ايراني و گرجي، بازديد از پروژه هاي موفق و درد دست اقدام و همچنين مراكز علمي و فناوري در تفليس و سمينارهاي آموزشي با محوريت كسب و كار در گرجستان و منطقه قفقاز از جمله برنامه هاي اصلي اين رويداد است.
كليه شركتهاي دانش بنيان و فناور داراي توان صادراتي مي‌توانند درخواست خود را حداكثر تا تاريخ 10 تيرماه به كارگزار اجرايي با شماره تماس 03537259713، 03537269818 و 09120557564 اعلام كنند.
علمي**1023**1440