یساری در فیلم دشمن زن نقش خودش را بازی می كند

تهران - ایرنا - یكی از تهیه كنندگان فیلم سینمایی «دشمن زن» گفت: به دلیل علاقه شخصی به جواد یساری از او برای حضور در فیلم دعوت كردم و در بازی كوتاهش نقش خودش را بازی می كند.

حسین فرحبخش روز یكشنبه در گفت وگو با خبرنگار سینمایی ایرنا درباره علت انتخاب جواد یساری خواننده قدیمی موسیقی برای حضور در فیلم «دشمن زن»، اظهار داشت: یساری از جمله خوانندگان مورد علاقه ام بود و به دلیل همسایگی با آنها همواره علاقه مند بودم اثری را با وجود این هنرمند قدیمی در سینما بسازم.
وی افزود: دوستی ما به گذشته باز می گردد و یساری علاوه بر موسیقی به همراه برادرانش ورزش را به صورت حرفه ای دنبال می كرد.
كارگردان فیلم «خصوصی» درباره حواشی مبنی بر ممنوع الكار بون یساری، توضیح داد: این خواننده هیچ گاه و از سوی هیچ ارگان قضایی، امنیتی، اجرایی و فرهنگی ممنوع الكار نبوده است، بنابراین ما هم بدون هیچ مشكلی از او برای حضور در فیلم دعوت كردیم.
فرحبخش گفت: كار نكردن یساری خودخواسته بوده است و او در واقع در این فیلم نقش خودش را بازی می كند كه به عنوان یك خواننده قدیمی در یك كافه در حال آواز خواندن است.
وی با اشاره به اینكه تا به حال اعتراضی به ما درباره حضور یساری در فیلم نشده است، خاطرنشان كرد: «دشمن زن» یك كمدی رومانتیك است كه خوشبختانه طی چند روز نمایش مورد توجه مخاطب قرار گرفته است.
به گزارش ایرنا، فیلم سینمایی «دشمن زن» ساخته كریم امینی و به تهیه كنندگی مشترك حسین فرحبخش و عبدالله علیخانی نیز طی 12 روز كه از اكرانش می گذرد توانسته 600 میلیون تومان فروش كند.
در خلاصه داستان «دشمن زن» آمده است: «چرا هرچی دشمن زنه بعد از یه مدت تو زرد از آب در میاد و میشه مدافع سرسخت حقوق زنان؟؟!!»
سام درخشانی، گوهر خیراندیش، بهاره كیان‌افشار، بهرنگ علوی، الناز حبیبی، مریم سعادت، مونا شناس، امیرحسین آرمان و سیروس همتی بازیگران فیلم دشمن زن هستند.
فراهنگ**9246** 1418

سرخط اخبار فرهنگ