تيم ملي واليبال نوجوانان پاكستان عازم ايران شد

اسلام آباد - ايرنا - تيم ملي واليبال نوجوانان پاكستان شامگاه جمعه به منظور شركت در مسابقات قهرماني واليبال نوجوانان آسيا و اقيانوسيه در تبريز، عازم تهران شد.

سرمربي ايراني تيم ملي واليبال پاكستان شامگاه جمعه در اسلام آباد در گفت و گوي اختصاصي با ايرنا، گفت:تيم ملي واليبال نوجوانان پاكستان پس از هشت ماه تمرين مداوم و مستمر، براي شركت در دوازدهمين دوره مسابقات قهرماني واليبال نوجوانان پسر آسيا به ايران و شهر تبريز عزيمت مي كند.
'حميد موحدي' اضافه كرد:از آنجا كه تيم ملي واليبال پاكستان، تجربه حضور در مسابقات آسيايي را ندارد اين نخستين سفر بازيكنان تيم ملي نوجوانان پاكستان به خارج بوده و هدف از شركت در اين مسابقات كسب تجربه و آشنايي بازيكنان با مسابقات است.
موحدي گفت:مسابقات قهرماني واليبال نوجوانان آسيا و اقيانوسيه در تبريز، مهم ترين دوره مسابقات در اين رده سني است كه چهار تيم برتر اين مسابقات نيز جواز حضور در مسابقات قهرماني نوجوانان جهان را كسب مي كنند.
سرمربي ايراني تيم ملي واليبال پاكستان در پايان گفت:اين تيم زودتر از زمان برگزاري اين مسابقات، به شهر تبريز عزيمت مي كند تا كمپ تمريني خود را در آن شهر برقرار كرده و چند و براي آمادگي بيشتر نيز، چند ديدار تداركاتي با تيم ملي نوجوانان ايران برگزار كند.
به گزارش ايرنا دوازدهمين دوره مسابقات قهرماني واليبال نوجوانان پسر آسيا انتخابي مسابقات جهاني از 8 تا 15 تيرماه در شهر تبريز برگزار مي شود.
18 تيم آسيايي و اقيانوسيه در دوازدهمين دوره مسابقات قهرماني واليبال نوجوانان پسر آسيا و انتخابي مسابقات جهاني در تبريز شركت كرده و در سالن‌هاي پورشريفي و شهيد اقدمي تبريز با يكديگر رقابت مي كنند.
آساق**6125**3404