نمایش بازی ایران و پرتغال در انتظار تصمیم مسئولان است

تهران- ایرنا- مدیر مجموعه ورزشی آزادي گفت: پس از برگزاري جلسه با مقامات درخصوص نمایش بازی فوتبال ایران و پرتغال در ورزشگاه یك صد هزار نفري اطلاع رساني می شود.

به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، «ناصر محمودی فرد» افزود: مجوز كلي براي نمایش دیدارهاي جام جهاني فوتبال در مجموعه ورزشي آزادي صادر شده ولی با این حال برای پخش بازی ایران و پرتغال نیاز به هماهنگي بیشتر فني و انتظامي است.
وی ادامه داد: در همین راستا پیش از بازی روز دوشنبه جلسه اي با حضور تمام مقامات ذیربط برگزار و پس از آن در خصوص نمایش بازي در ورزشگاه آزادي اطلاع رساني می شود.
مدیر مجموعه ورزشي آزادي تصریح كرد: در نمایش بازی ایران و اسپانیا، مردم فهیم تهران كمال همكاري را داشتند كه جا دارد از همه آنها تقدیر و تشكر كرد.
به گزارش ایرنا، پخش بازی ایران و اسپانیا با وجود اعلان قبلی نمایش در ورزشگاه آزادی و كسب مجوز های لازم با دشواری های خاصی برای شهروندان همراه شد.
تیم ملی فوتبال ایران، چهارشنبه شب دومین دیدار خود از گروه دوم جام جهانی روسیه را با شكست یك بر صفر برابر اسپانیا به اتمام رساند.
شاگردان «كی روش» دوشنبه هفته آینده و از ساعت 22 و 30 دقیقه به مصاف پرتغال می روند و برای كسب مجوز صعود به مرحله حذفی باید به پیروزی دست یابند.
ورزشی*9250**1293**1336