تنوع و افزایش كیفیت مبنای فعالیت مدیریت جدید هپكو است

اراك - ایرنا - مدیرعامل جدید واحد تولیدی، صنعتی هپكو اراك گفت: تنوع و كیفیت بخشی در تولید، مبنای فعالیت مدیریت جدید این واحد است.

غلامرضا صادقیان روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا، افزود: تك محصولی و محدودیت در تولیدات یكی از مشكلات اصلی این واحد تولیدی محسوب می شود كه برای اصلاح این شرایط، برنامه ریزی تنوع تولیدات مبنای كاری مدیریت جدید این شركت است.
وی ادامه داد: هپكو اراك یكی از واحد های تولیدی صاحب نام در كشور و خاورمیانه است و برنامه ریزی های مدون و كارشناسی برای احیای این واحد تولیدی تدوین شده است.
مدیرعامل هپكو اراك اظهار داشت: تعلق خاطر و عشق كارگران به این شركت قابل تحسین است و اینكه كارگران در چنین شرایطی دست از كار برنداشته اند نشان از ذات پویا و بالنده این واحد تولیدی دارد.
وی اضافه كرد: من خود به عنوان عضوی كوچك از خانواده بزرگ هپكو می دانم و برای احیای این شركت كه آرزو و آرمان اصلی كارگران است، تلاش خواهم كرد.
صادقیان بیان كرد: مدیریت جدید هپكو پل ارتباطی سازمان خصوصی سازی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت اقتصاد و دارایی با كاركنان خدوم این شركت است و با بهره گیری از ظرفیت كاركنان هپكو را در مسیر توسعه و بالندگی قرار می دهیم.
وی افزود: تخصص و توانمندی قابل توجهی در هپكو وجود دارد كه برای تنوع محصولات و افزایش كیفیت، به روز رسانی تجهیزات و عوامل تولید احساس می شود.
مدیرعامل هپكو اظهار كرد: صنعت و تولید در خط مقدم جبهه اقتصادی قرار دارد و ظرفیت لبیك گویی به ندای رهبر معظم انقلاب به اندازه كافی در هپكو وجود دارد كه باید با بهره گیری صحیح از این ظرفیت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداشت.
وی یادآوری كرد: اعضای هیات مدیره جدید هپكو نیز پنج نفر از كارآمد ترین و متخصص ترین صنعتگران كشور با هدف احیای این شركت انتخاب شده اند و با حمایت و پشتیبانی خانواده دولت در استان مركزی و همت مضاعف كارگران به زودی این مهم محقق می شود.
مدیرعاملی شركت ایران خودروی تبریز، مدیرعامل شركت ارس خودرو دیزل(آمیكو) و قائم مقام شركت هواپیمایی آتا از مهمترین سوابق مدیرعامل جدید هپكو اراك است.
شركت هپكو در سال 1351 در زمینی به وسعت 90 هكتار با هدف مونتاژ ماشین آلات راه سازی تاسیس و از سال 1354شروع به فعالیت كرد.
شركت هپكو اراك در حال حاضر 22 نوع ماشین آلات راه سازی از جمله گریدر، لودر و غلتك تولید می كند كه هشت نوع محصولان آن تحت لیسانس كشورهایی از جمله ژاپن، آلمان، سوئد و نیو هلند است و این شركت برای تامین ماشین آلات شركت های راه سازی كشور آمادگی كامل دارد.
3017/3075