تصادف موتورسيكلت با پرايد در جاجرم يك كشته داشت

بجنورد-ايرنا- فرمانده انتظامي جاجرم گفت: سانحه برخورد يك دستگاه موتورسيكلت با سواري پرايد در محورهاي اين شهرستان يك كشته داشت.

سرهنگ مهدي اسماعيليان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: اين سانحه رانندگي در محور سنخواست به جاجرم گزارش شد و در آن راكب موتور سيكلت جان باخت.
وي افزود: راكب موتورسيكلت به علت شدت جراحات وارد شده در حين انتقال به بيمارستان فوت كرد.
وي با اشاره به اينكه استفاده از تلفن همراه در وقوع اين سانحه دخيل بوده است خاطرنشان كرد: كارشناسان پليس راه علت اين حادثه را انحراف به چپ راننده پرايد در اثر استفاده از تلفن همراه در حين رانندگي عنوان كردند.
فرمانده انتظامي جاجرم گفت: از رانندگان انتظار مي رود هنگام رانندگي ضمن رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي، هرگز از تلفن همراه استفاده نكنند.
به گزارش ايرنا، آمار راكبان موتورسيكلت كشته شده در حادثه هاي رانندگي جاده اي استان بالا است بطوريكه اين قشر حدود 30 درصد از قربانيان حوادث رانندگي اين استان را تشكيل مي دهند.
طول راه هاي خراسان شمالي بدون احتساب راه هاي روستايي، يكهزار و 343 كيلومتر است كه 1,54 درصد از راه هاي كشور را به خود اختصاص داده است.
اكنون 166 كيلومتر بزرگراه، 432 كيلومتر راه اصلي و 745 كيلومتر راه فرعي در اين استان وجود دارد.
طول راه هاي روستايي استان هم چهار هزار و 654 كيلومتر است كه 3,6 درصد از راه هاي روستايي كشور را دارد و در رتبه 13 كشورهاي استان قرار گرفته است.
طول راه هاي شرياني استان 637 كيلومتر است كه 1,8 از راه هاي شرياني كشور را به خود اختصاص داده است.
7185 / 6042

سرخط اخبار استان‌ها