نرم افزار راهنماي رستوران هاي حلال در روسيه راه اندازي شد

تهران - ايرنا - با توجه به حضور هفت كشور با جمعيت غالب مسلمان در جام جهاني 2018، روسيه پذيراي صدها هزار مسافر از اين كشورها براي حضور در اين رويداد بزرگ ورزشي است و در اين بين نرم افزار راهنماي رستوران هاي حلال؛ به كمك مسافران مسلمان شتافته است.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا، نرم افزار (Crave Halal)توليدي شركت اپل؛ اقامت در روسيه را براي مسافران مسلمان جام جهاني 2018 لذت بخش تر كرده است.
تب جام جهاني 2018 از پنجشنبه گذشته و هم زمان با ديدار افتتاحيه بين روسيه ميزبان و عربستان سعودي پرشورتر از گذشته پيگيري مي شود؛ اين تورنمنت بزرگ تابستاني در اين دوره، هواداران هفت كشور با اكثريت غالب مسلمان شامل عربستان، مسر، مراكش، ايران، تونس، سنگال و نيجريه را به روسيه كشانده است؛به طوري كه براساس تخمين فيفا تقريبا 100 هزار هوادار مسلمان از اين كشورها براي تماشاي مسابقات جام جهاني در روسيه حضور خواهند داشت.
اين در حالي است كه جمعيت مسلمان كشور روسيه به 30 ميليون نفر مي رسد و جدا از موفقيت آميز بودن اين كسب و كار در زمان برگزاري جام جهاني 2018؛ مي توان آن را يكي از كسب و كارهاي پر رونق روسيه حتي پس از پايان اين مسابقات دانست.
اين نرم افزار به راحتي از طريق اپ استور (Appstore) قابل دريافت بوده و مسلمانان با استفاده از آن مي توانند رستوران هايي را كه گوشت حلال سرو مي كنند يافته و در طول اقامت در روسيه از لحاظ تغذيه با كوچكترين مشكلي مواجه نشوند.
ورزشي**3991**1584