تعداد مخاطبان سينما بهمن سنندج رمضان امسال  2 برابر شد

سنندج - ايرنا - مدير پرديس سينمايي بهمن سنندج گفت: تعداد مخاطبان فيلم هاي اكران شده اين پرديس در ايام ماه مبارك رمضان امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2 برابر شد.

حيدر مرادي روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: در اين مدت فيلم هاي لاتاري، به وقت شام، چهار راه استانبول، عصباني نيستم، مصادره، تگزاس و انيميشن فيلشاه با موضوعات اجتماعي، كمدي و كودك در پرديس سينمايي بهمن سنندج اكران شد.
وي با بيان اينكه در اين مدت حدود 12 هزار نفر اين فيلم ها را به تماشا نشستند، افزود: مخاطبان فيلم هاي اكران شده در رمضان سال گذشته 6 هزار و 925 نفر بود كه امسال حدود 2 برابر رشد داشت.
مدير پرديس سينمايي بهمن سنندج تاكيد كرد: بيشترين تعداد مخاطبان در اين مدت مربوط به فيلم لاتاري به كارگرداني حسين مهدي با ژانر اجتماعي بود و فيلم هاي مصادره به كارگرداني مهران احمدي و به وقت شام به كارگرداني ابراهيم حاتمي كيا در رده هاي بعدي قرار گرفتند.
مرادي با بيان اينكه استقبال از انيمشن فيلشاه به كارگرداني هادي محمدي نيز بسيار خوب بود، يادآور شد: تنوع ژانر و افزايش كيفيت فيلم هاي اكران شده از دلايل اصلي افزايش مخاطبان است.
وي اضافه كرد: بهاي بليت فيلم هاي اكران شده براي علاقمندان به فيلم و سينما در استان كردستان همزمان با سراسر كشور از اول تا پايان ماه مبارك با 50 درصد تخفيف عرضه شد.
وي گفت: اين طرح در راستاي سياست هاي اعمال شده توسط شوراي صنفي نمايش فيلم هاي سينمايي و در سينماهاي حوزه هنري سراسر كشور به مرحله اجرا در آمد و استقبال خوبي هم از آن شد.
وي افزود: براساس اين سياست بليت فيلم هاي اكران شده در سينماهاي حوزه هنري تا پايان ماه مبارك رمضان هر روز در سانس هاي قبل از ساعت 17 عصر به صورت نيم بها در اختيار علاقه مندان قرار گرفت.
پرديس سينمايي بهمن سنندج به عنوان بزرگترين پرديس سينمايي غرب كشور با سه سالن مجهز سينمايي، گالري، كلاس هاي آموزشي، كافي شاپ و ديگر فضاهاي جانبي با امكان پخش صداي دالبي و سيستم هاي پيشرفته سرمايشي و گرمايشي در سنندج 759 صندلي دارد.
7348/9102

سرخط اخبار استان‌ها