۱۸ خرداد ۱۳۹۷،‏ ۱۳:۰۰
کد خبر: 82936713
۰ نفر
راهپیمایی روز قدس قوت قلبی برای فلسطینیان است

قم- ایرنا- آیت الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری راهپیمایی روز قدس را قوت قلبی برای فلسطینیان دانست و گفت: اگر این راهپیمایی ها نبود مردم مظلوم فلسطین تسلیم شده و به ذلت كشیده می شدند.

به گزارش ایرنا، وی روز جمعه با حضور در راهپیمایی باشكوه روز جهانی قدس در قم اظهار داشت: امروز اگر ملت مقاوم فلسطین در مسیر مبارزه با رژیم اشغالگر قدس شهید می‌دهند به دلیل حمایت از آنان می باشد.
وی دربخش دیگری از سخنان خود گفت: آمریكا و رژیم اشغالگر قدس درحال سقوط هستند، همانطور كه شمرها و ابن ملجم ها رفتند و علی اكبرها و ابالفضل ها ماندند، امثال شاه رفتند و امام و رهبری در دل‌ها ماندند؛ آینده از آن جوانان و مسلمانان می باشد.
آیت الله جنتی به این نكته اشاره كرد كه قرآن كریم موكدا به این مساله تاكید دارد كه پایان كار از آن اهل تقوا و عدالت طلبان است.
وی اظهار داشت: طبق وعده قرآن كریم صبح پیروزی انقلاب و اسلام نزدیك است و باید صبر داشته باشیم تا این روز فرا برسد.و طولی نخواهد كشید كه قدس شریف به دست فلسطینان برسد.
امام خمینی (ره) در سال 1358 آخرین جمعه ماه مبارك رمضان را «روز قدس» نامیدند و از مردم خواستند در این روز همبستگی خود را در حمایت از مردم فلسطین به نمایش بگذارند.
7403/ 6133/