۱۷ خرداد ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۴۵
کد خبر: 82935833
۰ نفر
ترافیك در محور كندوان سنگین است

نوشهر - ایرنا - سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس گفت كه ترافیك در جاده كندوان در مسیر شمال به جنوب سنگین است.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، شب گذشته به علت بار ترافیك سنگین در مسیر شمال به جنوب محور كندوان ، این محور برای تخلیه حجم بالای خودروها یك طرفه شده بود و پس از تخلیه و كاهش حجم ترافیك از ساعت 2 بامداد امروز تردد در این محور كوهستانی به صورت عادی جریان پبدا كرد.
مهدی صفایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : هم اكنون نیز ترافیك در مسیر شمال به جنوب كندوان از مرزن آباد به تونل كندوان سنگین و در مسیر جنوب به شمال وضعیت عادی است.
وی تصریح كرد: وضعیت ترافیك در محدوده پل زنگوله، سیاه بیشه، هزارچم و شهر مرزن آباد به مراتب سنگین تر از بقیه مسیرها است.
صفایی تاكید كرد : در صورتی كه وضعیت ترافیك مسیر همچون شب گذشته موجب كندی حركت خودروها شود، با هماهنگی پلیس راه یك طرفه شدن امروز مسیر دور از انتظار نخواهد بود.
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس از رانندگان خواست با توجه به ترافیك سنگین در مسیر ، با صبر و حوصله و با رعایت سرعت مطمئن رانندگی كنند.
كرمعلی اسدی ، مسئول ایستگاه هواشناسی سیاه بیشه نیز وضعیت هوای این منطقه را صاف اعلام كرد و گفت : در حال حاضر درجه حرارت این منطقه 15 درجه سانتی گراد است.
* جمعه كندوان یك طرفه است
بر اساس اعلام پلیس راه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 فردا (جمعه) تا 2 بامداد روز شنبه نوزدهم خرداد از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه تا 2 بامداد روز شنبه نوزدهم از مرزن آباد به سمت كرج به صورت یكطرفه خواهد بود.
حدود 80 كیلومتر از مسیر 160 كیلومتری جاده كوهستانی چالوس - كرج(كندوان) جزء حوزه استحفاظی مازندران و بقیه نیز مربوط به استان البرز ست كه بیش از 15 تونل كوچك و بزرگ و تعدادی پل در طول مسیر دارد.
/1295/ 1602/1654

سرخط اخبار سیاست