واژگونی پژو در محور قم – جعفریه یك كشته بر جای گذاشت

قم- ایرنا-سخنگوی مركز مدیریت حوادث وفوریت های پزشكی قم گفت: براثر واژگونی یك دستگاه پژو در محور قم – جعفریه یك تن كشته و یك تن نیز مصدوم شد.

مهدی فراهانی روز دوشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حوالی ظهر امروز وقوع واژگونی یك دستگاه خودرو به سامانه 115 اورژانس قم اعلام و بلافاصله یك دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.
وی اضافه كرد: بر اثر این حادثه كه در فاصله 10 كیلومتری به قم اتفاق افتاد آقایی حدودا 55 ساله بر اثر شدت صدمات وارده در صحنه حادثه جان خود را از دست داد.
سخنگوی مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی قم ادامه داد: تنها مصدوم این حادثه نیز كه یك خانم بود توسط نیروهای پیش بیمارستانی اورژانس در محل حادثه به صورت سرپایی درمان شد.
وی با تاكید بر ضرورت همكاری مردم با ماموران اورژانس گفت: این امر باعث می شود تا آمبولانس ها به موقع به محل حادثه رسیده و مجروحان در سریعترین زمان ممكن به مراكز درمانی انتقال
یابند.
فراهانی تاكید كرد: همزمان با ایام ماه مبارك رمضان، ماموریت های اورژانس 115 قم در لحظه افطار و تا سحر بیشتر شده كه نیازمند مراقبت و دقت بیشتر همشهریان است.
در غروب روز شنبه (12 خرداد) نیز بر اثر برخورد چندین خودرو سبك و سنگین در اتوبان امام علی(ع) قم 10 نفر مصدوم شدند كه اورژانس با حضور به موقع مصدومان را به مراكز درمانی قم منتقل كرد.
7404/ 6133/

سرخط اخبار استان‌ها