۱۴ خرداد ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۰۸
کد خبر: 82934289
۰ نفر
ترافيك مسيرهاي هراز و فيروزكوه سنگين است

تهران- ايرنا- فرمانده پليس راه شرق استان تهران ازترافيك سنگين درمسيرهاي ارتباطي شرق استان تهران خبر داد.

به گزارش ايرنا، سرهنگ سياوش محبي ضمن تسليت ايام ارتحال امام خميني (ره) و شهداي قيام 15 خرداد
اظهار كرد: ترافيك مسيرهاي ارتباطي شرق استان در محدوده هرازو فيروز كوه به سمت شمال، از ساعت 4 بامداد روز يكشنبه آغاز و به مرور سنگين تر شده و در بعضي از نقاط جاده ترافيك قفل شده است.
وي درادامه با اشاره به تمهيدات انجام شده توسط پليس راه استان خاطر نشان كرد: با توجه به تعطيلات اين ايام و به‌ منظور افزايش ايمني و تسهيل درتردد وسايل نقليه، محدوديت‌هاي ترافيكي در مسيرارتباطي شرق استان تهران اعمال مي شود.
فرمانده پليس راه شرق تهران با اعلام محدوديت هاي تردد گفت: عبور و مروركاميونها براي برگشت در محور هراز از ساعت 8 صبح تا 24 ممنوع است همچنين تردد موتورسيكلت از ساعت 12 ظهر روز يكشنبه (13 خردادماه) تا ساعت 6 صبح شنبه 19( خردادماه ) از مسيرهاي هرازو فيروزكوه ممنوع است. تردد موتورسيكلت‌هاي انتظامي وامدادي براي انجام مأموريت‌هاي ضروري در مسير بلامانع خواهد بود.
محبي در ادامه افزود : تردد كليه تريلرها از محور هراز ممنوع بوده و كاميون‌ها و كاميونت‌ها حامل مواد سوختي و فاسدشدني از ساعت 12تا ساعت 24 يكشنبه (13 خردادماه) و همچنين از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهاي دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته جاري و از ساعت 6 صبح روزهاي و جمعه وشنبه ( 18 و 19خردادماه) تا ساعت 12 از مسير هراز ممنوع است.
وي گفت: تردد كليه وسايل نقليه از ساعت 12 ( جمعه 18 خردادماه) تا ساعت 2 بامداد ( شنبه19 خردادماه )از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده همچنين از ساعت 14 جمعه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 19 با اعلام مأموران مستقر در محل از آب اسك به رودهن ( محدوده مشاء) به‌صورت يك‌طرفه است.
فرمانده پليس راه شرق استان تهران با اشاره به رعايت نكات ايمني سفر خاطر نشان كرد: رانندگان در مسيرارتباطي شرق به سمت شمال در ايام تعطيلات مديريت سفر داشته باشند .
تهرام/9441 /1539