۱۳ خرداد ۱۳۹۷،‏ ۱۵:۱۱
کد خبر: 82933851
۰ نفر
حاج صفي: دشواري ها انگيزه ما را بيشتر كرده است

تهران- ايرنا- بازيكن با تجربه تيم ملي فوتبال ايران گفت: با بيشترين انگيزه ممكن خود را براي حضور در جام جهاني آماده مي كنيم و دشواري ها انگيزه ما را بيشتر كرده است.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا، احسان حاج صفي در گفتگو با سايت فدراسيون فوتبال درباره آخرين شرايط تيم ملي در فاصله 11 روز تا شروع جام جهاني، اظهار داشت: بازيكنان هر آنچه در توان دارند در تمرينات مي گذارند تا بتوانند آنچه مدنظر سرمربي تيم ملي و كادر فني است انجام دهند. شما مي توانيد در هر جلسه تمرين انگيزه بالاي بازيكنان را ببينيد و اين چيزي است كه ما به آن نياز داريم.
وي گفت: همه ما از بازيكنان تا كادر تيم ملي هم قسم شده ايم تا بتوانيم نمايشي آبرومند در جام جهاني به نمايش بگذاريم. مي دانيم چشم مردم ايران و چشم مردم دنيا به اين مسابقات است؛ بنابراين با مسئوليت پذيري بالا از تك تك لحظات براي رسيدن به آمادگي مدنظر كادر فني استفاده مي كنيم. جام جهاني جايي نيست كه با شانس و فرصت بتوانيد خودي نشان دهيد. براي موفقيت در جام جهاني بايد به تك تك جزئيات فكر كرد و براي همه دقايق بازي ها برنامه ريزي داشت.
حاج صفي با ابراز تاسف از لغو تعدادي از بازيهاي تيم ملي در دوران آماده سازي جام جهاني گفت: متاسفانه اين اتفاق افتاد، اما ديگر نمي شود كاري كرد. مي دانيم كه حريفان در حال انجام بازيهاي دوستانه هستند، اما بازيكنان تيم ملي از اين مشكلات انگيزه بيشتري هم مي گيرند و شما در تمرينات مي توانيد متوجه شويد. بعد از اينكه چنين اتفاقاتي در دوران آماده سازي تيم ملي افتاد، بازيكنان با روحيه و انگيزه دو چندان كار خودشان را پيش مي برند.
وي افزود: موضوعات خارجي در كار ما تاثير نمي گذارد؛ چون به هدف بزرگي فكر مي كنيم. براي ما فقط تيم ملي و شاد كردن مردم اهميت دارد؛ هواداراني كه فارغ از مسائل باشگاهي هميشه پشت تيم ملي بوده اند.
مدافع تيم ملي فوتبال ايران با اشاره به شرايط كمپ تيم ملي در باشگاه بشيكتاش گفت: اينجا همه چيز عالي است. امكانات خوبي براي مان مهيا شده و در شرايط خوبي اين اردو را پشت سر مي گذاريم. اميدوارم در اين چند روز باقي مانده تا پايان اين اردو هم بتوانيم با همين شكل كارمان را پيش ببريم و با آمادگي حداكثري وارد جام جهاني شويم.
تيم ملي ايران كه اكنون در اردوي تركيه بسر مي برد، روز 15 خرداد از تركيه عازم مسكو مي شود. ملي پوشان كشورمان در جام جهاني 2018 با تيم هاي مراكش، پرتغال و اسپانيا هم گروه هستند. اولين ديدار ايران روز 25 خرداد مقابل مراكش در سن پطرزبورگ برگزار مي شود.
ورزشي ** 2024**1584

سرخط اخبار ورزش