۸ خرداد ۱۳۹۷،‏ ۱۹:۳۳
کد خبر: 82929656
۰ نفر
استان بوشهر درحوزه قرآن وعترت دركشور اول شد

بوشهر- ايرنا- مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان بوشهر گفت: در 2 سال اخير اين استان درحوزه قرآن و عترت رتبه اول كشور را كسب كرده و در عرصه تئاتر و موسيقي نيز جزو استان هاي برتر است.

به گزارش ايرنا، حميده ماحوزي روز سه شنبه در ديدار با فرماندار و مسئولان شهرستان دشتي افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي دشتي از موفق ترين ادارات استان بوشهر است و توفيقات و افتخارات حاصل شده نيز مويد اين ادعاست.
وي از حمايت و توجه فرماندار دشتي به مقوله فرهنگ و جامعه هنري دشتي تقدير كرد و ادامه داد از فرماندار انتظار داريم با توجه به ظرفيت هاي بالايي كه دشتي در عرصه فرهنگ دارد در بخش عمراني و تعمير و تجهيز فضاهاي فرهنگي اعتبار ويژه اي براي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي دشتي در نظر بگيرد.
فرماندار دشتي با تقدير از مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان بوشهر اظهار داشت: فرهنگ و ارشاد اسلامي دشتي از ادارات موفق و داراي مديري سختكوش و فعال است و بدين خاطر ما نيز نگاه ويژه اي به اين مجموعه داريم.
عبدالله نادري افزود: برنامه هاي اين اداره با كيفيت است و درشوراي اداري نيز مقرر شده يكي ازمسئولان انجمن ها به تشريح فعاليت ها و خواسته هاي خود بپردازند.
وي يادآور شد: ما همواره از هنرمندان به انواع مختلف حمايت كرده ايم و در تخصيص اعتبار در حوزه عمراني نيز نگاه ويژه اي به اين مجموعه خواهيم داشت ولي توقع مي رود اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان نيز در بخش اعتبار فرهنگي حمايت بيشتري از هنرمندان اين ديار كند.
شهرستان دشتي با 86 هزار نفر جمعيت در 80 كيلومتري جنوب بوشهر واقع است.
7206/6043**