توسعه موشكی ایران متوقف نمی شود

تهران - ایرنا - جانشین فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هیچ كس نمی تواند موشك ها را از ما بگیرد و هر كه می ترسد به پناهگاه برود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار سرتیپ پاسدار «حسین سلامی» شامگاه دوشنبه در آیین افتتاحیه مسجد امام حسن مجتبی (ع) در دانشگاه افسری و تربیت پاسدار امام حسین (ع) افزود: ما امروز به درجه ای از قدرت رسیده ایم كه وزیر امورخارجه آمریكا در 12 مطالبه ظالمانه خود از این عبارت استفاده می كند كه ایران باید به حضور خود در منطقه خاتمه دهد و معنای این عبارت این است كه ما نمی توانیم و خود ایران به حضورش خاتمه دهد.
وی ادامه داد: وزیر امورخارجه آمریكا گفته كه ایران توسعه موشك های بالستیك را متوقف كند، یعنی ما نمی توانیم خودش این كار را بكند.
جانشین فرمانده كل سپاه تصریح كرد: ایران این قدرت و این حضور و نفوذ خود را كنار نمی گذارد، چرا كه این نفوذ فیزیكی نیست بلكه این باور و منطق اسلام است كه نفوذ كرده است.
سردار سلامی خطاب به پیشكسوتان هشت سال دفاع مقدس و دانشجویان افسری دانشكده امام حسین (ع) گفت: شما مشعلداران این راه هستید و ما ایستاده ایم و می دانیم دشمنان ما نمی توانند كاری كنند و حداكثر كار آنها تحریم است و ایران تحریم پذیر و انزوا پذیر نیست چرا كه این كشور غنی و ثروتمند است و آنها خواب آشفته می بینند.
وی در ادامه افزود: سپاه پاسداران كه تاثیر معجزه ذهنی امام راحل بود، امروز این شجره مباركه توسط رهبر معظم انقلاب به درختی تنومند تبدیل شده كه شاخه های قدرت آن در تمام جهان رویت شده و قدرتش اعتبار جهانی و تاثیرش در افق های دور دست شرق و غرب عالم دیده شده است.
سردار سلامی گفت: برای دنیای غرب امروز ایران، قابل تصور نبود كه بتواند از مرزهای خود عبور كرده جبهه های سرزمین های دور دست برسد و مسلمانان كشورهای دیگر را مسلح و قدرت ببخشد و دشمن را تعقیب و بساط تسلط و سیطره آنان را از بین ببرد.
وی ادامه داد: كسی باور نمی كرد كه كشورهای اسلامی تحت تاثیر پرتوهای ایمان جوانان ما به انقلاب اسلامی تكیه كنند و آمریكایی ها كه به تعبیر امام راحل هیچ غلطی نمی توانند بكنند، فقط شاهد پیشرفت ما باشند.
جانشین فرمانده كل سپاه ادامه داد: دشمنانی كه می خواستند ایران را از جغرافیای عالم محو كنند می بینند كه جغرافیای از قدرت در مقابل آنها شكل گرفته و حداقل در بلاد اسلامی جای مانوری برای آنها نمی گذارد.
وی گفت: در حالی كه ترامپ از برجام خارج می شود و فكر می كند دنیا با این كارش كن فیكون می شود، روز بعد از آن سرزمین های تحت اشغال رژیم صهیونیستی به آتش كشیده می شود.
سردار سلامی افزود: منحرفان و مزدوران فكری و فرهنگی دشمنان تلاش می كنند در جامعه ناامیدی را منتشر كنند، اما نمی دانند كه اگر چه مشكلات در كشور هست اما مردم ما قوی تر و بزرگ تر از این مشكلات هستند.
در آستانه ولادت امام حسن مجتبی (ع) مسجد دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) با حضور جمعی از پیشكسوتان هشت سال دفاع مقدس و خانواده شهدا و دانشجویان افسری این دانشگاه توسط سردار سلامی جانشین فرمانده كل سپاه افتتاح شد. این مسجد بزرگترین مسجد شرق تهران است كه گنجایش جمعیتی بالغ بر پنج هزار نفر را دارد.
اجتمام**1193*شبس*1613