اينيستا به هواداران ويسل كوبه قول فتح آسيا را داد

تهران- ايرنا- «آندرس اينيستا» هافبك اسبق تيم بارسلونا، پس از عقد قرارداد با باشگاه ويسل كوبه ژاپن، در اولين حضور عمومي، به جمعيت مشتاق و هواداران اين تيم قول داد تا باشگاه جديدش را به بزرگ ترين تيم آسيا تبديل كند.

به گزارش ايرنا، تارنماي رسمي كنفدراسيون فوتبال آسيا (اي اف سي) روز شنبه با درج اين خبر نوشت: اينيستا 34 ساله كه به همراه تيم ملي اسپانيا جام جهاني را نيز فتح كرده است، در مراسم استقبالي كه در شهر بندري كوبه برگزار شد، حضور يافت.
هافبك خلاق تيم ملي اسپانيا در حضور چهار هزار هوادار مشتاق تيم ژاپني گفت: اين اتفاق براي من چالش بزرگي است؛ هدفم كمك بي شائبه به تيم است و به نظرم بايد هم در فوتبال و هم در زندگي بهترين اهداف را براي خود مشخص كنم؛ مي خواهم ويسل قهرمان ليگ شده و براي تبديل كردن آن به بهترين تيم آسيا نهايت تلاشم را مي كنم.
اينيستا كه گل پيروزي بخش تيم ملي اسپانيا را در فينال جام جهاني 2010 در برابر هلند به ثمر رسانده است، تا پيش از اين 674 بار براي بارسلونا به ميدان رفته و موفق به كسب 32 افتخار شده است.
مرد محبوب اسپانيايي كه بر اساس گزارش ها با قراردادي سه ساله و دستمزد سالانه معادل 30 ميليون دلار به تيم رده ششمي ويسل كوبه ژاپن پيوسته است، پس از اتمام رقابت هاي جام جهاني 2018 روسيه، به ژاپن بازگشته و در كنار «لوكاس پودولسكي» آلماني كه سال گذشته به اين تيم پيوست، بازي خواهد كرد.
ورزشي**3991**1368