حماسه سوم خرداد پيروزي حق بر باطل است

شهركرد- ايرنا- استاندار چهارمحال وبختياري در پيامي به مناسبت فرا رسيدن سوم خرداد سالروز آزادسازي خرمشهر تاكيد كرد: آزادي خرمشهر و سوم خرداد پيروزي حق بر باطل بود.

به گزارش ايرنا، اقبال عباسي در اين پيام كه يك نسخه آن روز چهارشنبه در اختيار ايرنا مركز شهركرد قرار گرفت افزوده است: تاريخ پر فراز و نشيب انقلاب اسلامي مملو از رويدادهايي است كه هر يك به عنوان تابلوي افتخار ثبت و همچون سپهري پر ستاره مي درخشند.
اين پيام مي افزايد: در اين ميان ، حماسه آزاد سازي خرمشهر، به عنوان نقطه عطفي به شمار مي آيد كه با مدد الهي و با صلابت و فداكاري فرزندان قهرمان اين مرز و بوم به منصه ظهور رسيد.
در اين پيام آمده است: بي شك آزادي خرمشهر جاودان را بايد مرهون تلاش و استقامت انسانهاي خودباور و خدامحور ي دانست كه پيام آزادي و آزادگي را فرياد كشيدند و در لبيك به رهبر و مقتداي خويش داستان عشق و دلدادگي به ولايت را ماندگار كردند.
اين پيام افزوده است: آزادي خرمشهر نشان داد كه وقتي جبهه كفر و استكبار با همه امكانات مادي، رسانه اي و نظامي خود در يك طرف و ايمان و اعتقاد راسخ به خدا و شهادت با پشتوانه مكتب حسيني و عاشورايي در طرف ديگر قرار مي گيرند، پيروزي اين عرصه با كساني است كه براي خدا حركت كرده و در اين راه از جان و مال خود گذشتند و براي تحقق آرمانهاي نظام الهي همه هستي خود را فدا كردند.
در پايان اين پيام آمده است، اينجانب با گراميدداشت ياد و خاطره شهداي گلگون كفن عمليات فتح خرمشهر و امام شهيدان ، سالروز اين نصر بزرگ الهي را به پيشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامي و همه مرم استان چهارمحال وبختياري به خصوص خانواده معظم شهدا، رزمندگان، ايثارگران و جانبازان 8 سال دفاع مقدس تبريك و تهنيت عرض كرده و توفيقات همگان را در مسير پاسداشت از آرمانهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، از درگاه ايزد منان مسالت مي نمايم.
به گزارش ايرنا، جمعي از رزمندگان چهارمحال و بختياري در آزادسازي خرمشهر حضور داشتند.
2097/7360